2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قشنگه مبارکت باشع

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))
2742

مبارکه 🤩

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2740

مبارکه منم عکس بزارم  استاتر؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/