2733
2739
عنوان

متاهلا و بالای ۲۵ بیاین لطفا

183 بازدید | 9 پست

بچه من از یه چیزی خیلی ناراحتم. احساس میکنم شوهرم با من بهش خوش نمیگذره. همش سفر دسته جمعی و حتی تفریح کوچکم دسته جمعی میگه بریم. وقتی ام ازش میپرسم چرا میگه خب ما حرفی باهم نداریم. حتی یه کوهم میگه دونفری نه یا حتی پارک یا لب رودخانه. میگه از اینجا تا سرکوچه تو بیشتر حرف نمیزنی ولی من دوس دارم از اینو اون اطلاعات بگیرم و سرم گرم باشه

میدونم شاید خیلیاتون بخندید به این دغدغم ولی الان یکی از مشکلات و ناراحتیام اینه و باعث شده احساس ناکافی بودن بکنم بشددددددددت ناکافی

حق داری منم جای تو بودم همین حس بهم دست می‌داد 

بهش بگو حرفای دلتو خب 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

ببین اون از اول شاید عادت داشته که تو جمع باشه دست جمعی باشن 

و اون مشکلش تو نیستی حوصلش سر میره مثل شوهر من

بعد یه مدت برات عادی میشه

وقتی باهاشی بگو بخند یه سرگرمی براش ایجاد کن 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بهت حق میدم ولی راه حلی ندارم 

درکل خودم پر حرفم اصلااا هم با دیگران جایی نمیرم فقط دوتایی با کسی برم یک کلمه اول تا اخر حرف نمیزنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

ادم یه جا دسته جمعی بره که بیشتر خوش میگذره تا تکی البته با ادمای پایه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
ببین اون از اول شاید عادت داشته که تو جمع باشه دست جمعی باشن  و اون مشکلش تو نیستی حوصلش سر می ...

اخه اینجوری تو طول مدتی که باهم بیرونیم هممممممش استرس دارم سرگرمش بتونم بکنم و حرف بزنم. همش میترسم نکنه حرف نداشته باشم نکنه نتونم سرشو گرم کنم و اینطوری به خودم خوش نمیگذره😔

2740
اخه اینجوری تو طول مدتی که باهم بیرونیم هممممممش استرس دارم سرگرمش بتونم بکنم و حرف بزنم. همش میترسم ...

میدونم منم دقیقا مثل تو بودم🤦🏻‍♀️😂ولی الان دیگه عادی شده

یه مدت همینجوری ادامه بده به تنهایی دو نفره عادت کنه

سعی کن تو تنهایی کارخایی که دوست داره انجام بدی 

سوپرایزش کنی،غذاهایی که دوست داره بپزی یه کاری کن بفهمه برات مهمه

با سیاست برو جلو یه وقت نگی بهش یا نپرسی که با من بهت خوش میگذره یا نه ها!😕

سعی کن نشون بدی که دوتایی خیلی خوش میگذره بهتون

تو جمع هم بگو بخند داشته باش ناراحت نشون نده خودتو مردا حساس ان 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم مشکلتو اینه که اعتماد بنفست کمه یکم خودتو دوس داشته باش اینقد خودت و درگیر شوهرت نکن..بعضی وقتاهم که حالتون خوبه خیلی کوتاه بگو کاش یه بار دوتایی بریم کردش و دیگه کشش نده..