2733
2734
عنوان

کمک برای ذخیذه تخمدان پایین و ivf

57 بازدید | 10 پست

سلام دوستان روزتون بخیر

من ۳۴ سالمه متاسفانه دو ماهه متوجه شدم ذخیره تخمدان پایینی دارم. یکبار سقط داشتم، همیشه پریودم مرتب بوده معمولا هم یک الی دو فولیکول غالب داشتم 

الان شوک بزرگی بهم وارد شده مراکز ناباروی هم فقط پولکی هستن اونم بدون اینکه خوب توضیح بدن. امروز رفتم مام بهم پیشنهاد ivf دادن اونم با ذخیره پایین

اصرار داشت چون ذخیره پایینی دارم چندبار تخمک کشی انجام بدم تا جنین بیشتری فریز شه!!!

گفتم  ivf ذخیره رو پایین نمیاره گفتن نهههه!!

اگه تجربه دارید یا کسی میشناسید ممنون میشم بگید بنظرتون درست میگن یا فقط به فکر پر کردن جیب خودشونن

گندم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ذخیره تخمدان زیاد میشه عزیزم برو پیج فلورا تاجیکی خوب توضیح داده.... درست میشه نگران نباش فقط عزیزم& ...

ذخیره تخمدان زیاد نمیشه فقط ممکنه رو کیفیت تخمک ها تاثیر داشته باشه وگرنه تخمک چیزی نیست که با دارو یا رژیم یا هر چیز دیگه اییی افزایش پیدا کنه 

وقتی یه دختر خانم از شکم مادرش متولد میشه تخمک رو داره چیزی نیست که بشه زیادش کرد کم میشه ولی زیاد نه این کم شدن هم بسته به شخص داره که زود باشه یا دیر 

ذخیره تخمدان زیاد نمیشه فقط ممکنه رو کیفیت تخمک ها تاثیر داشته باشه وگرنه تخمک چیزی نیست که با دارو ...

فلورا تاجیکی میگه مطمینم درست میگه 

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
ممنون عزیزم خدا از دهنت بشنوه  میرم چک میکنم خودمم شنیدم ولی پیگیر نبودم

حتما پیجش زیرو رو‌کن لایو های ذخیره شده تو هایلایت ها هست نگاه کن توکل بخدا....

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
2740