2733
2734

بیاید بگین یکم روحیه بگیریم کی رو میشناسین از صفر شروع کرده الان زندگی خوبی داره 

درمورد زندگیتون یا بقیه بگین چطور رسید از چ راهی

قراره ب زودی از صفر شروع کنیم..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نه عزیزم من خودم 20ساله درجامیزنم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2738

ی مقدار طلا داشتم ، بقیشم وام گرفتیم و شروع کردیم

خداروشکر من و همسرم دوتا ماشین داریم

خونه هم داریم

ولی تا حدود ۱۰ سال آینده ۶۰ درصد درآمد هردومون برای قسطها میره.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ما الان خونه داریم از صفر شروع کردیم ولی ۶سال طول کشید و خیلی سختی کشیدیم ماشین نداریم هنوز

ماهم خونه توی کلان شهر ولی پایینترین منطقه ولی بازم شکرخدا

ان شا الله بهترشو بدست میاریم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

ما هم از صفر شروع کردیم و الان همه چی در حد متوسط داریم. ولی عزیزم دوره زمانی ای که ما طی کردیم با الان فرق میکنه

لطفا اگه هنوز ازدواج نکردین با این حرفا خام نشین

الان شما با کدوم وام میتونی خونه بخری؟! 

چندسال باید کار کنین تا با این هزینه ها پس اندازتون به حد معقولی برسه؟ 

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ما با یه جهازی که پدرم داد شروع کردیم

و یه وام ازدواج که پول‌ پیش خونه شد

عروسی نگرفتم

دوسال رهن نشستیم بچه دار شدیم رفتیم یه سال خونه پدرم نشستیم 

ماشین خریدیم فروختیم و یکم خودمونو جمع و جور کردیم و طلا و وام و اینا تونستیم تو یکی از شهرهای اطراف مون یه خونه بخریم 

هنوزم خونه پدرمیم تا یکی دوسال اونجارو بدیم اجاره تا یکم دست و بالمون باز شه

ولی ریالی از کسی کمک نگرفتیم ، حتی اگر پدرم بهمون داد بهش برگردوندیم ، اکثر وسایلای جهازمو هم فروختم

سال ۹۰ باهم دوست شدیم دانشجو بودیم من رفتم سر کار اونم بعد من کار خودشو شروع کرد سال ۹۴ من ماشین خریدم با ماشین من میرفتیم بیرون سال ۹۵ ماشین خرید منم ماشینم و عوض کردم اومد خاستگاری بابام گفت وضعیت مالیش خوب نیست قبول نکرد شد سال ۹۷ خونه خریدم اونم کارش پیشرفت کرد دوباره اومد بابام قبول کرد ازدواج کردیم مستاجر بودیم الان چند تا خونه و ماشین داریم البته پا به پا هم کار کردیم عشق که باشه به همه چی میرسید 

2706