2737
2739

با نامزدم دیروز سر دخالتای مادرش بحثمون شد قهر کرده از دستم ناراحته.

با وجود اینکه حق با من بود خوشم نمیاد مادرش تو تصمیمایی ک میگیریم دخالت کنه. مثلا عید قرارع بریم مسافرت مادرش میگه ن چ مسافرتی بیخیال بشین.

توروخدا هرکی یه حمد بخونه امروز با نامزدم اشتی کنیم از دیروز ن زنگ زده ن پیام داده اصلا هم آنلاین نشده .

توروخدا واسه اشتی کردنمون دعا کنین . هرکی حمد خوند لایک کنه منم واسش ایت الکرسی میخونم 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دعا کردم ایشالله که تا یه ساعت دیگه آشتی کنین میشه واسه منم دعا کنی مثل همیشه آشتی کنیم این بارم&nbs ...

ایشالا ب حق فاطمه الزهرا ب حق همین ماه مبارک رمضان اشتی میکنین از قبل هم صمیمی تر میشین.

توروخدا دعا کن اشتی کنیم خیلی دلم تنگشه اصلا آنلاین نشده پیام زنگ هم نزده😢😢🥺

خوندم عزیزم ما هم دیروز دعوا کردیم و از اونم خبری نیس ن زنگی ن پیامی

خیلی سخته خیلییییی از اولشم خانوادش راضی ب ازدواجمون نبودن الانم هی دخالت هی دخالت اخرشم دعوامون شد از دیروز ظهر تا الان اصلا آنلاین نشدع ن زنگی ن پیامی خیلی دلم تنگشه 🥺

2740
خیلی سخته خیلییییی از اولشم خانوادش راضی ب ازدواجمون نبودن الانم هی دخالت هی دخالت اخرشم دعوامون شد ...

حالتو میفهمم عزیزم🥲اون حرفی زده که من نمیتونم پیشقدم بشم زنگ بزنم بهش ولی اگه حرفای بدی نشنیدی ازش خب تو زنگ بزن اوضاع رو درست کن

سلام گلی به جای دعا کردن واسه برگشتن بهتر نیس بیشتر فکر کنی از الان اینجوریه تو بهترین دوران تو زندگی چی میخواد بشه

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »وَإِن یکادُ الَّذِینَ کفَرُ‌وا لَیزْلِقُونَک بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکرَ‌ وَیقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ
ایشالا ب حق فاطمه الزهرا ب حق همین ماه مبارک رمضان اشتی میکنین از قبل هم صمیمی تر میشین. توروخدا دع ...

به نیتت 101 بار ذکر یا ودود میگم ایشالله که خبر آشتی تو بدی 

اگر قیامت قصه باشد وای بر من تو را کجا ببینم؟؟😞

دلم به حال هم جنسای خودم میسوزه خودمم همینطورما اما کاش میشد اینطوری نبودیم

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »وَإِن یکادُ الَّذِینَ کفَرُ‌وا لَیزْلِقُونَک بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکرَ‌ وَیقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

تا حالا دیدید یه آقا برای خانومش ایجوری بی قراری کنه یا دعا دعا کنه انقدر بی خیال هستن که نگو کاش ماهم بیشتر فکر کنیم احساساتمون رو میتونستیم کنترل کنیم

دلم به حال هم جنسای خودم میسوزه خودمم همینطورما اما کاش میشد اینطوری نبودیم

شاید تقصیر خود شخص هم باشه مثلا مشکل من واقعا مقصر من بودم تابستون ماه چت تو گوشیم دید هی چند وقت یکبار یادش میوفته همیشه بعدش حتی زنگ میزد که دست خودم نیست یادم نمیره ببخشید و اینا ولی مثلا این سری از یک شنبه واسه اولین بار بعد بحث دیگه زنگ نزد و...

اگر قیامت قصه باشد وای بر من تو را کجا ببینم؟؟😞
2706