2733
2739
من خودم گروه مدیریت بودم رتبه ام ١٠٥٠شده اخرین رتبه مجاز ٨٦٠٠بوده،فقط نوبت دوم و آزاد وپیغام نور مجاز شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
رکسانا من خودم فوق لیسانس دارم از دانشگاه تهران.اما بنظرم تو این شرایط دکترا خوندن هیچ توجیهی نداره.دانشگاه دولتی بازم یه چیزی آزاد و شبانه و اینا که هیچی.فقط پول دور ریختنه.بنظرم دانشگاه دولتی هم فقط واسه وقت پر کردنه
من روزانه هم مجاز شدم. ولی فکر کنم اگه هم قبول بشم فقط وقت تلف کردنه. چون همه دانشگاه ها که از نظر هیئت علم تکمیلن. اداره ها هم که انقدر نیرو دارن که عمرا من رو بگیرن. اینه که الان ترجیح میدم به زندگیم و کارم که با بدبختی به دست آوردم بچسبم. چون دانشگاهی که من احتمالا قبول میشم از شرایطش اینه که باید از کارم استعفا بدم.
2738
خواهر من 7 سال پیش دانشگاه اهواز دکترا قبول شد. بهش گفتند باید از کار استعفا بدی. تهران هیئت علمی یه پژوهشکده بود. هنوز که هنوزه بعد 7 سال خواهرم بیکاره. الان با مدرک دکتری و رزومه عالی و چندتا مقاله آی اس آی داره با یه اداره همکاری میکنه. به صورت قراردادی