2737
2734

دیشب رفتم از لوازم آرایشی خریدم برام تست کرد و اکی بود خریدم حالا اومدم خونه میبینم بوش مثل شربت سرفه هست

انگار یه بوی دیگه میدع 😑حالا میخوام ببرم اگه تعویض کنه یه ادکلن مینی دیگه بگیرم چه رایحه  گرم و شیرین یا خنک رو پیشنهاد میکنید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پویزن گرل

لانکوم لاویه بل

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

کلا باکارات رو نمی‌پسندم به نظرم بو گوجه میده😅

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

باکارات ک عالیه

جا مطمئن خریدی؟

ارجینااش یا اماراتیش بوش فوق العادس

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

باکارات کلا دو نوع نظریه داره 

با آدما عاشقش میشن 

تا ازش متنفرن

دوستم عاشق باکاراته و بجز اون هیچ ادکلن استفاده نمیکنه 

راستش من هیییچ وقت نتونستم با بوش کنار بیام 

الین خوبه بوی بهشت میده البته از نظر من 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2740

لانکوم 

ایفوریا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

میتونی مگاماره بگیری 

هالووینم هست 

اگه مردونه هم بپسندی تام فوردم هست که البته عطری که بوی تام فورده اصل کم پیدا میشه 

تام فورد بوش خیلی شیرینه از عطر فروشی باید بخریم ادکلناش همه بوی دیگه میدن

میتونی مگاماره بگیری  هالووینم هست  اگه مردونه هم بپسندی تام فوردم هست که البته عطری که ...

ادکلن خنک هم میتونی کول واتر بگیری برای تابستون عالیه 

ادکلن شیرین یوی دیگه هم هست میتونی بگیری 

بلک اپیوم

میتونی مگاماره بگیری  هالووینم هست  اگه مردونه هم بپسندی تام فوردم هست که البته عطری که ...

متاسفانه جایی که ازش خریداری میکردم همش در حد cc میگفتم برام پر کنن و خب گفتم هی پول بدم هی سی سی پر کنن بیام خود ادکلن رو بخرم و راحت شم که اینجوری شد🥺

2706