2733
2734
عنوان

رفع قطعی تیرگی

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 46 پست
سلام عزیزم من این پماد رو که گفتی خریدم برای زیر بغل مبخوام ایتفاده کنم بهم میگی چطوری  استفاده ...

بله عزیزم روی پوست تمیز ترجیحا برای شروع بعد حمام شیوع کنید تمیز شسته بشه بعد بزنید روی ناحیه زیر بغلتون تا جذب بشه یه تاپی بپوشید که بهش نخوره پاک بشه و اینکه در روز دوبار بزنید مثلا امروز صبح و عصر بزنید و اصلا نشورید تا فردا صبحش بشورید مجدد بزنید و باز عصرشم بزنید این کارو چند روز انجام بدید و اینکه با یه پماد هم کارتون نمیشه چند تا لازمه و بعد از یک هفته الهی ۱۰ روز پوست میندازه خودم استفاده کردم تضمینی هست که گفتم نگران نباشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم روی پوست تمیز ترجیحا برای شروع بعد حمام شیوع کنید تمیز شسته بشه بعد بزنید روی ناحیه زیر بغ ...

مرسی عزیزم پس تا ده روز روزی دوبار بزنم  بعدش  روغنی چیزی نزنم ؟ به بیکینی ام میشه زد؟

من رو با چیزایی که تو تاپیکا مینویسم قضاوت نکن من خیلی مهربونم🫂
مرسی عزیزم پس تا ده روز روزی دوبار بزنم  بعدش  روغنی چیزی نزنم ؟ به بیکینی ام میشه زد؟

نه عزیزم تا چند روز بزن هروقت پوست شروع به لایه برداری کرد قطع کن ادامه نده دیگه و آکا بیکینی نه نزنید

2728
نه عزیزم تا چند روز بزن هروقت پوست شروع به لایه برداری کرد قطع کن ادامه نده دیگه و آکا بیکینی نه نزن ...

وقتی شروع به لایه برداری میکنه کلا دیگه نباید استفاده کنیم همون ده روز کافیه؟ شما الان دیگه استفاده نمیکنید؟

2740
سلام از داروخانه نزدیک ۱۰۰ تومن تیرگی هام کمتر شده

هولیا جون میشه بگی پمادو چجوری استفاده کردی ؟ بعد ند ساعت شستی بعدش چی زدی ؟ 

بعو من میخوام ب باسن بزنم شما ب کدوم قسمتت زدی ؟ ممنونت میشم جواب بدی ❤️

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
هولیا جون میشه بگی پمادو چجوری استفاده کردی ؟ بعد ند ساعت شستی بعدش چی زدی ؟  بعو من میخوام ب ...

سلام عزیزم من شبا میزدم به بدنم  و نمیشستم این کارو تاوزمانی که شروع کنه به پوست اندازی انجام بده وقتی پوسته پوسته شد چرب کن تا یه مدت دیگه نزن تا لایه جدید در بیاد بعدش اگهوباز تیره بدد اداه بده تا  جایی که تیرگی نمونه فقط به پوست صورتت نزن  بعد رفع تیرگی هم دیگه ژلت نزن 

سلام عزیزم من شبا میزدم به بدنم  و نمیشستم این کارو تاوزمانی که شروع کنه به پوست اندازی انجام ب ...

خیلی لطف کردی 

به منطقه وسیعی زدی ؟ من چند جا میخوام بزنم زانو و باسن واکنش نشون نداد واس شما غیر از پوسته ریزی منظورم حساسیت دارویی هست 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
خیلی لطف کردی  به منطقه وسیعی زدی ؟ من چند جا میخوام بزنم زانو و باسن واکنش نشون نداد واس شما ...

من واکنش نداشتم بهش فقط پوسته ریزی بود

2706