2733
2739
عنوان

رفع قطعی تیرگی

618 بازدید | 46 پست

دوستان چیزی که دارم میگم رو دکتر متخصص پوست تجویز کرد و من استفاده کردم و جواب گرفتم الان هم به شما پیشنهاد میکنم (پماد لایه بردار ژانولوما) تیرگی با کرم های روشن کننده نمیره و حتما باید این قسمت لایه برداری بشه به عنوان کسی که انواع کرم و پن روشن کننده و روش های خونگی و روغن های روشن کننده گیاهی و حتی لیزر برای زیر بغل استفاده کردم و جواب نگرفتم بهتون پیشنهاد میکنم این پماد رو از داروخونه بخرید اصلش رو مبلغش هم حدود ۱۰۰ تومنه و زیر بغل و پشت گردن من استفاده کردم و لایه برداری کرد و کامل سفید سفید کرد اما فقط با یه پماد کارتون نمیشه تاکید میکنم اصلش رو و چند تاشو بخرید و استفاده کنید روی پوستی تمیز نیاز نیست بزنید و بعد چند ساعت بشورید و اینکه بعد از چند روز شروع به لایه برداری می‌کنه پماد اصل ژانولوما یکم بوی بدی میده ولی معرکس میتونید به مدت یک هفته از صبح و هر عصر بزنید زیر بغل و یا ناحیه گردن و بعد دیگه نزنید شروع به لایه برداری می‌کنه مخصوصا حمام که برید قشنگ این پوستا کنده میشن و بعدش میتونید چون پوست کنده شده یکم سوزش و قرمزی داره ازیه ترمیم کننده یا یه کرم برای سوزش و خارشش استفاده کنید انشالله که جواب بگیرید مثل من 😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر به من برای جای سوختگی که لک سده بود داد زدم کمرنگ شد ولی کامل از بین نرفت

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738

اسی یادمه نوجوون که بودم احیم خیلی خیلی بابت پوستش ناراحت بود رفت یه پماد هیدروکینون ۴درصد خرید زد یه مدت صورتش خیلی صاف شد الان قشنگ پیشونیش تو ذهنمه که برق میزد

بعد ها تو همین نی نی سایت فهمیدم که هیدروکینون باعث سرطان میشه الان رفتم پمادی که گفتی وسرچ کردم دیدم نوشته ۴درصد هیدروکینون داره

اسی یادمه نوجوون که بودم احیم خیلی خیلی بابت پوستش ناراحت بود رفت یه پماد هیدروکینون ۴درصد خرید زد ی ...

ببین همه چی تو این جهان بده وسرطان زا حتی تهدیگ سیب رمینی

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

خلاصه همین چندوقت پیش که میخواست اقدام به بارداری کنه چندتاچیز گرد تو سینه ش بود چندبار رفت دکتر وسونو داد ومن همش نگران بودم وفکر میکردم نکنه به خاطر همین پمادس 

ولی خداروشکر جواب سونوهاش خوب بود واقدام کرد به بارداری

بیکینی هم میشه؟؟

راستش برای بیکینی استفاده نکردم اما نینی سایت دیدم که چند نفر گفته بودن ثمین اوره ۳۰ رو با ژانولوما البته یه لایه نازک استفاده کردن و جواب گرفتن اما من برای بیکینی استفاده نکردم 

2706