2737
2739

دیوونه میشم سرشب یه کاسه آش دوغ خوردم داخلش سیر داشت البته برای یک قابلمه دوتا حبه سیر بزرگ رنده کردم بعد همین که آش خوردم سر گیجه گرفتم و تپش قلب و افتادم رو زمین خالی چون فرشا هنوز فرش شوییه هیچ کس خونه نبود از همون موقع تا حالا قلبم گرومپ گرومپ تند تند میزنه انگار که کلی دویدم نتونستم بخوابم اصلا الان سحری حاضر کردم خودمم همچنان در حال تپش قلب نمیدونم چیکار کنم معمولاً بعد از غذای سیر دار اینطوری میشم ولی بعدش شیرینی جات میخوردم خوب میشدم الان اصلا تاثیر نداشت چیکار کنم ؟

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ی اب قند پرقند بخور عزیزم

خوردم عزیزم اصلا تاثیر نداره خرما هم خوردم 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

شکلات تلخ برای تپش قلب خوبه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
فک مشکل معده داشته باشی اش ربطی ب قلب نداره

متاسفانه دارم ولی همیشه بعد از غذای سیر دار اینطوری میشم آب قند آبمیوه خرما میخوردم زود حالم بهتر میشد ولی الان انگار نه انگار 

من واسه تپش قلب قرص پرانول میخورم 

ندارم متاسفانه 

2740
اگه نعنا داری دم کن بخور 

ممنون عزیزم دارم حتما دم میکنم مرسی گلم ♥️