2737
2734
عنوان

مامانایی ک دو سه تا بچه دارن بیان

81 بازدید | 70 پست
من دو تا بچه دارم،چهار ساله و یک ساله...وقتی زن حامله میبینم غصه م میگیره یا وقتی نوزاد میبینم اصلا حالم بد میشه انقدر بیخوابی کشیدم و میکشم😧شما هم مثل منید😆؟؟!
یه دوش آب گرم...
یه لباس راحت...
یه چای تازه دم...
یه مویسقی ملایم...
به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دقیقا،
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منم 2تا بچه دارم دلم نوزاد میخواد دلم برای تکونهای دخترام تو دلم موقع بارداریم تنگ شده
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731
نه من خانم ها باردار میبینم لذت میبرم چهره خاصی دارن انگار ملکوتی میشن کلا بارداری و بچه دوست دارم
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2740
2706