2733
2734
عنوان

بورس

99 بازدید | 14 پست

خانما درآمدی که از بورس حاصل میشه حلاله؟کسی از جزییاتش خبر نداره اینکه درامدش مشکلی داره یا نداره؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری حلال 

مرسی 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2742
حلاله عزیزم

ممنون گلم

ببین یه چیز بگم  بورس درسته کارش حلاله ولی ریسک پذیری زیادی داره  چون تو دور و بریام دید ...

من خودم میترسم حقیقتش ولی فعلا که عقدم ولی اگه ازدواج کنم وارد زندگی مشترک بشیم خرج و مخارج سر به فلک می‌کشه خصوصا اینکه همسرم درآمدش زیاد نیست من هم دنبال یه کار تو خونه ای میگردم همسرم بورس پیشنهاد داد من مطالعه کردم دیدم اولا اینکه حتما باید ته کارتت کم کم ده تومن باشه که کارتو شروع می‌کنی و دوما ممکنه سرمایه ای هم از دست بدی اون وسط حالا اگه اون سرمایه زیاد باشه که دیگه حرفی نمیشه زد من خودم میترسم یه کم اما همسرم میگه سرمایه اولیه شو من بهت میدم تو یاد بگیر منم هواتو دارم اما میترسم هنوزم

2738
من خودم میترسم حقیقتش ولی فعلا که عقدم ولی اگه ازدواج کنم وارد زندگی مشترک بشیم خرج و مخارج سر به فل ...

ببین اصلا دلم نمی خواد نا امیدت کنم اول زندگیت ولی من پسرعمم تو کار بورس بود 

شاید باورت نشه ولی خونه و ماشینش و سر بورس فروخت 

اگه بلدی که خوبه معامله ست باید وارد باشی 

اگر یک درصد شک داری و فکر میکنی نمی تونی از پسش بر بیای قیدشو بزن 

ببین اصلا دلم نمی خواد نا امیدت کنم اول زندگیت ولی من پسرعمم تو کار بورس بود  شاید باورت نشه و ...

میرم درموردش تحقیق میکنم حتما مطمئن واردشم اگه هم پشیمون شدم که هیچی

ولی همسرم میگه رفیقام تو این کارن و خیلی یهویی وضع مالیشون خوب شد چون ما هم یه جورایی نیاز داریم یه درآمد دیگه کنار درآمد همسرم داشته باشیم که کفاف زندگی رو بده چون درآمدش کمه همسرم و من دوست دارم تا بچه نداریم یکم وضعمون خوب شه ماشینمونو عوض کنیم و خونه مستقل بگیریم اینا خیلی پول میخاد منم دنبال یه کار میگردم کمک دست همسرم باشم

میرم درموردش تحقیق میکنم حتما مطمئن واردشم اگه هم پشیمون شدم که هیچی ولی همسرم میگه رفیقام تو این ک ...

سلام برای یادگیری بورس چه برنامه ای دارین؟ کتاب خوب یا دوره خوب پیدا کردی به منم بگو 

ممنون 🌱 

سلام برای یادگیری بورس چه برنامه ای دارین؟ کتاب خوب یا دوره خوب پیدا کردی به منم بگو  ممنون ...

سلام 

راستش من پشیمون شدم از اینکه وارد بورس شم چون مثل شرط بندی میمونه احساس میکنم اولا باید سرمایه ای ته کارتت باشه که شروع می‌کنی که من ندارم دوما ممکنه سریه معامله هرچی داری از دست بدی و من واقعا به نظرم به ریسکش نمی ارزه حالا اگه حرفه ای بودم یه چیزی وقتی ناشی هستم جرات نمیکنم برم تو بورس 

اما به نظرم تریدر شدن ایده بهتری باشه حالا میخام برم دربارش تحقیق کنم مزایا و معایبش

بورس ایران که همش ضرره... کجا میخای بری... برو توی کار طلا و سکه و ارز دیجیتال

عزیزم این تاپیک واسه خیلی وقت پیشه اونموقع میخاستم برم تو بورس الان پشیمون شدم چون تحقیق کردم دیدم ریسکش بالاست خصوصا واسه کسی که ناشی هست تو کامنت آخرم تو همین تاپیک هم گفتم اینو

2706