2733
2734
عنوان

مزاحمت و پخش فیلم خصوصیم بعد طلاق+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 378670 بازدید | 1138 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برهنه عکس گرفتن زوج اوکیه؟

وایه خودشون گرفتن دیگشاید لذت بخشه برای خودشون

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
2740

استارتر میشع خبری از خودت بدی 

چیشد؟

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

ببین فردا برو پلیس فتا

به جرات میگم یه ارگان کارشو درست انجام بده همینجاست

چنان دهنی ازش سرویس کنن که اسم خودشم یادش بره

دوس پسر دوستم تهدید به پخش عکس کرد دهنش رو سرویس کردن

مو رو از ماست میکشن بیرون دقیق میفهمن از کجا اول پخش شده

بدون آبروریزی و شلوغ کاری

دیدم چند تا عکس برهنه از من رو داخل کانال تلگرام پخش کرده  الان اسکرین پیام ها رو میذارم

می‌دونی مشکل ما زنا چیه؟ اینکه انقد در گوشمون خوندن آبروی دختر آبروی دختر فک کردیم آبرو فقط برا ماس...وگرنه عکس لختی پسرا رو تو کل دنیا پخش کن مگه برا خودش و خانوادش و دیگران مهمه؟ نه! ولی برا دخترا و زنا دندون تیز میکنن برا رفع نیازهاشون برا اخاذی برا تهدید برا آبرو ریزی جالبتر اینکه خود خانواده ها هم ب این قضیه دامن میزنن و دخترا بخاطر ترس از واکنش خانواده سکوت میکنن و روز ب روز این گرگهای مریض رو پرروتر و قدرتمندتر! شما اول ی سیم‌کارت جدید بخر استفاده کن بعدش بدون ترس برو پلیس فتا خط طرف رو بده برات شناسایی کنن بالاخره حتی اگر سیم‌کارت و شماره فیک باشه میتونن ی ردی ازش بزنن. کسی ام زندگی زد عکسی فرستاد هیچ ترسی از خودت نشون نده حتی اگه آبروت برات مهمه بگو فک کردی از اونام که بخاطر عکسای لختیم باج بدم و معلومم نیس واقعا پاکشون کنی یا نه؟ بگو دیگه دوره این تهدیدا گذشته اون میخاد از این عکسا سو استفاده کنه از تو باج بگیره چون فک میکنه نسبت بهشون نقطه ضعف نشون میدی میترسی اگه خودتو محکم نشون بدی و جوری وانمود کنی که پخش شدن یا نشدنش به چپتم نیس دیگه اون عکسا برا طرف هیچ ارزشی نداره