2733
2734
عنوان

خانوما لطفا نظر بدید... مرد عملی

143 بازدید | 22 پست

حاضرید با کسی ازدواج کنید که عمل زیبایی یا تزریق ژل و قلر انجام داده باشه؟

خودم بگم که نهههه بینهایت بدم میاد و اصلا قبول نمیکنم

کاش میشد بشی🖤💔

نه 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 

خیر حس زنانه ازشون میگیرم نمیدونم چرا

ایام خشکسالی و قحطی کشاورز رفت پیش آسیابان بهش گفت"تو رو به روح پدرومادرت بچه های من دارن از گرسنگی میمیرن یه خورده به ما گندم بده" آسیابان یه مقدار گندم ریخت تو دستمال گره زد داد بهش.کشاورز همینطور که میومد داشت دعا میکرد میگفت"خدایا به حق عزتت گره از مشکلات مردم باز کن گره از گرفتاری های مردم باز کن گره از قحطی و خشکسالی باز کن" انقد گره گره کرد تا این گره های دستمال بازشد همه گندم ها ریخت روی زمین چنان عصبی شد رو کرد به خدا گفت: سالها نرد خدایی باختی🦋این گره از آن گره نشناختی؟🦋 آن گره راچون نیارستی گشود🦋این گره بگشودنت دیگر چه بود؟🦋کشاورز تا برگشت گندم هارو از روی زمین جمع کنه: چون برای جستجو خم کرد سر🦋دید افتاده یکی همیان زر🦋 یه صدایی در درون بهش گفت: تو مبین که بر درختی یا به چا🦋تو مرا بین که منم مفتاح راه🦋 سجده کرد و گفت:کای رب ودود🦋من چه دانستم تورا حکمت چه بود؟ :)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنام خدا

عوق

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

عمل بینی اگه خیلی ضایع نباشه مشکلی ندارم، فیلر هم اگه برای زیر چشم و گودی چشم زده باشه مشکلی ندارم، ولی کارای دیگه رو دوست ندارم. مثلا ابرو خیلی دستکاری میکنن یا لیفت میکنن چشمو ابرو رو، گونه چونه خط فک میزنن اصلا خوشم نمیاد

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
خیر حس زنانه ازشون میگیرم نمیدونم چرا

آره منم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
خوشم اومد ازت😂

اخه دلیلی نداره من خودم دخترم با ژل اینا سازگار نیستم چه برسه مرد 

حتا ابروشو برداره

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2706