2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما دو نفریم  ماهی یک کیلو گوشت می‌خریم و سه تا مرغ ماهی هم دوست نداریم آنچنان که ت و برنامه بخوایم بزاریم یه زودی هم. سه نفره میشیم

فقط 45 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2740

عزیزم اینجا نمیتونی دقیقش رو دربیاری

هرکی طبق جیبش خرید میکنه

من خودم ۵تا مرغ،یه ماهی،نیم کیلو گوشت

الان یکی میاد میگه ماهی ۴کیلو گوشت،۱۰ تا ماهی، نمیتونی مقایسه کنی

یه روز خوب میاد...

ما ۳ نفر 

۱ کیلو گوشت یا چرخی 

مهمون نباشه ۴ تا مرغ 

ماهی دوتا بزرگ یا ۳ تا متوسط

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید

یه ورق و خودکار بردار مال یک هفته خانواده خودتون رو بنویس تو هفته چقدر مرغ و گوشت و ماهی استفاده میکنید براساس اون مال ماه رو حساب کن خانواده ها از لحاظ مصرف باهم متفاوتن

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

بستگی به خوردن خودتون داره 

ما چهر نفریم خیلی گوشت میخوریم کلا همه غذا هامون با گوشته 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ما کارمندیم میخام سرماه بخرم اخه

فعلا ۴تا مرغ،۱کیلو گوشت خورشتی ،یک کیلو چرخ کرده،یه ماهی بخر

بعد حساب کتاب کن ببین چقدر میخورید،چقدر پول درمیارید واسه ماههای بعد حسابش دستت میاد

یه روز خوب میاد...
2706