2737
2734
عنوان

ناخنام ژلیشه میتونم روزه بگیرم؟

458 بازدید | 56 پست

سلام من ناخنام ژلیشه ب ناخن کارم دسترسی ندارم فردا ولی میتونم قبل اذان غروب برم ریمو میتونم روزه بگیرم؟؟

آخه غسل هم ب گردنمه

الان چیکار کنم 

واقعا دلم میخاد روزه بگیرم

مرجع تقلیدمم 

سیستانی 

ممنون میشم جواب بدین من بچه کوچیک دارم  داره صدام میزنه 

اول از همه باید ریمو کنی

تا بتونی غسل کنی

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

اگه چندتا غسل به گردنتون هست 

نیت ما فی الذمه کنید

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
خدایا الان ما تو قرن چندم هستیم!

چطور؟

نه باید غسل کرده باشی تمام غسل هایی که به گردنته

اگر دیگه هیییچ جوری نمیتونی ریمو کنی،چند لحظه مونده به اذان صبح تیمم بدل از غسل کن و روزه رو بگیر

بعدا هم ک ریمو کردی بعدش غسل کن غسل ما فی الذمه 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم❤️من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2706