2752
2734

دخترم سرماخورده شدید دیشب بردمش دکتر بهش داروداد تا الان هیچ تاثری نداشته دکتر دیشب گفت تا فردا شب خوب نشد ببرش بیمارستان بستری

الان اثلا خوب نشده بدترم شده 

تا فردا شب صبر کنم یا امشب ببرمش بینارستان ؟؟؟؟

برای سرماخوردگی چرا باید بستری کنی؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بنظرم به حرف دکتری که چندسال درس خونده و تجربه داره گوش بدی بهتره تا به حرف ماها

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بلا ازشون بدور باشه

درجه تبشون روی چند هست ؟

داروهاشون طبق ساعت دقیق بهشون بدین 

چون درمان در منزل قطعا بهتر خواهد بود تا بیمارستان

و اینکه از دمنوش های گیاهی بهشون بدین 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

این دمنوش خوراک روزهای سرما خوردگی خانواده من هست 

من برادرم پزشک هستند و توصیه ایشون هست 

و واقعاً نتیجه بخش بوده 

تخم شربتی ،خاکشیر رو بشورید بریزید داخل آب در حال جوش 

مغز بادام که پوستشو خیس کردین و جدا کردین را رنده بزنید یا خلال ریز بزنید اونم بریزید داخل اون مواد 

پنج دقیقه بزارید مواد دم بکشه 

هنگام صرف کردن یک قاشق عسل و چند قطره آب لیمو تازه بهش اضافه کنید بزارید کمی سرد بشه با قاشق بخورید 

سیستم دستگاه گوارش را ضدعفونی می‌کنه 

و بیمار به سرعت بهبود پیدا میکنه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
۴ ماهشع گلم

خیلی کوچولو هست🥺 پس ممکن نیست که بهش دم نوش داده بشه