2737
2734

امروز رفتم پرکردم خیلی سخ بود تاچندساعت لپم بی حس بود و مث عقب مونده ها فلج بود یطرف دهنم واینکه املگام ازاین سیاه ها زدن ب دهنم دیگه دلم نمیخاد برم بهم گفتن دندون پوسیده زیادداری نمشه راهی جز پرکردن🥲

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تا به عصب کشی نرسیده و بافت زیادی از دندونت از بین نرفته برو پر کن

میتونی ترمیم کامپوزیت کنی که با سفیده 

💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 
تا به عصب کشی نرسیده و بافت زیادی از دندونت از بین نرفته برو پر کن میتونی ترمیم کامپوزیت کنی که با ...

شما قبللا پرکردین بعد میخوام بدونم میشه باهاش راحت غذاخورد بعد یکی دوروز یوقت نمیشکنه

2740
دندونام بهم چسبیدس واسه همین نمیتونستم نخ دندان کنم

از اورال بي استفاده كن باز بهتر از نخ دنذوناي ديگه اس، گرچه اونم جديدا بد شذه ، قديم فكر كنم اصل بود واقعا راحت بود 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
شما قبللا پرکردین بعد میخوام بدونم میشه باهاش راحت غذاخورد بعد یکی دوروز یوقت نمیشکنه

بله من عصب کشی هم کردم پر هم کردم 

البته اگر میدونستم انقدر زمان مهمه تو پر کردن دندون زودتر میرفتم دندونمو پر میکردم و نمیذاشتم پوسیدگی پیشرفت کنه تا عصب برسه چون عصب کشی خیلی درد و هزینه و.. بیشتری داره نسبت به فقط پر کردن

اول یه عکس اپی جی کلی از دندونات بگیر تا دندونایی که پوسیده ست مشخص بشه و زودتر درمانشون شروع کن

هر روز هم بشور البته خمیر دندون زیاد نزن خودش عامل پوسیده کردن دندونه با نمک بشور و دهانشویه و حتما حتما نخ دندون، چون فقط مسواک نمیتونه کامل مواد غذایی بین دندون رو برداره این باقی مانده مواد غذایی وقتی تو دندون می مونه سرعت پوسیدگی رو بیشتر میکنه مخصوصا مواد قندی پس حتما از خلال دندون استفاده کن و دهانشویه

💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 
2706