2737
2734
عنوان

دو رویی خاله

206 بازدید | 13 پست

با خاله بزرگه قهریم ولی با خاله آخری در ارتباطیم

خاله بزرگه و خاله آخری هم باهم رفت و آمد میکنن 

بزرگه و شوهرش و بچه هاش خیلی خطرناکن ولی بقیه میگن نه اینطور نیست و الکی خودشونو قانع میکنن.

منم از خاله آخری فاصله گرفتم یکم‌.این همش ی ظاهر میاد میگه ما خیلی باهم صمیمی هستیم در صورتی ک یواشکی با خاله بزرگه میرن تفریح و همیشه باهمن 

منم دیگه ازش خوشم نمیاد 

بگید چیکار کنم من چ فکری راجب اونا دارید

ازشون دوری کنید همین

اسرارتونم جلوشون نگید ک خبر برا هم ببرن 

کاملا شرایطو درک میکنم 

ماهم همینیم 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازشون دوری کنید همین اسرارتونم جلوشون نگید ک خبر برا هم ببرن  کاملا شرایطو درک میکنم  م ...

بخدا خیلی دو رو و مکارن همشون باهم جفت شدن و مارو دور میدن.

بزور میخان باماهم دوست باشن

ولی خاله کوچیکه خیلی نقش بازی میکنه جلوی مامان من میاد میکه تو خوبی ولی جلوی اون میره میگه شما خوبین.

مامان من هرچی میشه میره کف دستش میزاره ینی چی اخه

2728
چرا انتظار دارید بخاطر شما اونم قهر کنه؟خوب دوست داره با دو تا خواهرش ارتباط داشته باشه 

انتظار ؟؟میگم سر هممون بلا آوردن‌.ب همه بی احترامی و فحش و تهمت زدن وقتی با دشمن من خوبن پس دوستم نیستن 

انتظار ؟؟میگم سر هممون بلا آوردن‌.ب همه بی احترامی و فحش و تهمت زدن وقتی با دشمن من خوبن پس دوستم نی ...

خوب پس هیچ من فکر کردم بین دو تا خواهر یه اختلاف کوچیکی هست گفتم شاید این خانم بتونه حل کنه اگه اینه که هیچ

2738
بخدا خیلی دو رو و مکارن همشون باهم جفت شدن و مارو دور میدن. بزور میخان باماهم دوست باشن ولی خاله ک ...

از همین بیشتر بترسید ک عامل قهر و فتنه و ناراحتیاتونه 

عین خاله ی من.. بعدها ک ماملنو خاله م اشتی شدن متوجه شدن چ دروغا از سمت ما ب اونا و از اونا بما میگفته

من از دلم رفته ولی چکنم مامانم بهشون علاقع داره

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
خوب پس هیچ من فکر کردم بین دو تا خواهر یه اختلاف کوچیکی هست گفتم شاید این خانم بتونه حل کنه اگه اینه ...

نه بخدا.خاله بزرگم حتی با همکاری شوهرش پدربزرگمو کشتن‌. 

همه خاله هام ندیده نشنیده میگیرن این چیزارو.

دخترای بزرگه هم برام نقشه کشیده بودن ک منو جلوی همه فامیل بد کنن 

حالا خاله آخری باهاشون خیلی جوره پس برای چی با من ارتباط داره