2733
2734
عنوان

یع لحظه بیایید این چیه 😨😨😨

773 بازدید | 63 پست

بچه ها توچندروزاین سومی هستش ازخونه دراومده شبیه هزارپاهستش ولی خیلی بزرگتره من هرارپاتوبچگیم دیدم خیلی کوچیکه ولی اینانزدیکه10سانته وپهناش هم نیم سانت میشه بخدامیترسم برن تودماغ ودهن بچه هام 😔قبلا خرخاکی بودوسوسک الان اینااضافه شدن بخداداره چندشم میشه دعاکنیدازاین خراب شده خلاص بشم 😭بیست ساله تواین خراب شده ام حمومش نم میده سقفش موقع باران مگه میکنه😔😔😔

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

قبلا خرخاکی بودوسوسک الان اینااضافه شدن بخداداره چندشم میشه دعاکنیدازاین خراب شده خلاص بشم 😭بیست ساله تواین خراب شده ام حمومش نم میده سقفش موقع باران چکه میکنه😔😔😔

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

2740
اره دقیقا خواستم بگم خیلی خوبه

چی هست ؟

2706