2737
2739
عنوان

عمل بینی 🤧😭

151 بازدید | 11 پست

2ماه ۵ روز بینیم عمل کردم 

بینیم یک قوس خوبی داشت قبلش فقط نوک بینیم انحراف داشت اما الان که عمل کردم تیغه بینیم کامل پهنه و یکم برآمدست مثل یک قوز یک سره 

ب دکترم گفته بودم قوسشو ملایمتر و قشنگتر کن الان قوس نداره 

ولی فشار میدم اولش یکم سفته بعد میره تو انگار غضروف حالت میدم با انگشتم 

تو خیلی تاپیک ها خوندم بعد از چند ماه قوس دار میشه 

این درسته 

دارم سکته میکنم بینیم اینجوری حالت عقابی شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم 3ماهه عمل کردم الان بینی کاملا ورمه فرمش بعد از از 1سال مشخص میشه  لطفا به هیچ عنوان دست ب ...

خیلی روزای سختیه 😭 هر روز افسرده تر میشم 

امروز رفتم برای معاینه دکترم ماساژ داد 

طوری دماغم فشار میداد ک جونم در اومد  خودشون گفتن ماساژ بده غضروفات سفت شدن 

اما میترسم من اشتباه ماساژ بدم باز کج بشه  

من شنیدم ب نوک بینی نباید دست بزنی ولی خودشون از زیر بینیم ب سمت بالا با تمام قدرت میکشیدن میگفتن نوکش داره افتاده میشه ب منم گفتن اینکارو بکنم تو ماساژ 

حالا موندم چه غلطی بکنم خرابتر نشه

2740
اره ترمیمی تا کی باید منتظر بمونم هر روز زشتر از روز قبل میشه شما بینیتون اتل برداشتین قوس داشت ؟؟

سری اول که عمل کردین ورمش سریع رفت؟ 

دوستمم ترمیمی عمل کرده 6 ماهه عمل کرده و بی حد ورم داره سری اول انقدر ورم نداشت... دکترش گفته طبیعیه... خودشم خیلی ریلکسه چون میدونه بلاخره این ورما میره

اره ترمیمی تا کی باید منتظر بمونم هر روز زشتر از روز قبل میشه شما بینیتون اتل برداشتین قوس داشت ؟؟

اره قوس خیلی داشت جوری که من اعصابم خورد شد گفتم چرا انقدررررر قوس داده... ولی الان صافه صافه😒دوست داشتم حدقل یه زره قوس داشته باشه... اون قوس اولش به خاطر ورم بیحد نوک بینی بوده که قوس دار نشون میداده 

خیلی روزای سختیه 😭 هر روز افسرده تر میشم  امروز رفتم برای معاینه دکترم ماساژ داد  طوری ...

عزيزم ماساژ یکم درد داره ولی باید تحمل کنی دردش 

چسبتو مدام بزن که نوک بینیت نیفته چسب زدن 2هفته اول خیلی مهمه 

3 روزی یه بار چسبتو عوض کن 

نترس هيچی نمیشه فقط آروم ماساژ بده به اندازه کافی فشار رو بینیت باشه 

الان کاملا ورمه تا3ماه اول بینی خیلی فرم آنچنانی نداره کم کم فرمش مشخص میشه نگران نباش