2737
2739

من ۹ روز پیش مرده زایی داشتم

الان دلم خیلیییی میخاد زود اقدام کنم💔

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روزی که مثبت شده ترسیده بودم 

چون حس میکردم خیلی پرچالشه و زود باردارشدم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2742

یادش بخیر

پارسال همین موقع ها اخر ۱۵ هفته بودم شوهرم گفت بیا بریم سونو جنسیت قبل اینکه فامیل با نظراتشون راجع به شکل شکم و فرم صورت و ویار غذات روانت رو بهم بریزن خودت بفهم جنسیتش چیه😂🤩

01/10/01 بی بی چکم مثبت شد 🥰 خدای مهربون هیچکسو منتظرِ دیدنِ نی نی کوچولوش نذار🥺🤲
من ۹ روز پیش مرده زایی داشتم الان دلم خیلیییی میخاد زود اقدام کنم💔

نگران نباش عزیزم من دقیقا ۲۶شهریور  یه سقط داشتم ک رشدش تو ۶هفته متوقف شده بود

اما شکر خدا امروز مثبت شد خیلی خوشحالم

ان شالله واسه شماهم این خوشحالی نسیب بشه فقط توکلت با خدا باشه🙏🏻🌸🌸

روزی که مثبت شده ترسیده بودم  چون حس میکردم خیلی پرچالشه و زود باردارشدم

من الان این حس رو دارم متاسفانه یه بار سقط داشتم خیلی میترسم  اما نمی خوام بهش فک کنم نمیدونم چیکار کنم🤦🏼‍♀️

2740
نگران نباش عزیزم من دقیقا ۲۶شهریور  یه سقط داشتم ک رشدش تو ۶هفته متوقف شده بود اما شکر خدا امر ...

مال من ۲۴ هفته اش بود :)

سیسمونی اش آماده بود...پسر بود...

اسمش انتخاب شده بود...

۳ ماه دیگم تو بغلم بود :))))💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
نگران نباش عزیزم من دقیقا ۲۶شهریور  یه سقط داشتم ک رشدش تو ۶هفته متوقف شده بود اما شکر خدا امر ...

بعد سقط...کی اقدام کردی...چند وقت تو اقدام بودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد سقط...کی اقدام کردی...چند وقت تو اقدام بودی

بعد سه ماه تیروئید و عفونت شدید داشتم و باید سه تا شش ماهم میگذشت 

الان توی ماه دوم اقدام بودم ک شکر خدا بی بی مثبت شد

سعی کن تا این مدت میگذره خودتو سرگرم کنی یاد بچه نیافتی وگرنه خیلی دیر میگذره

مال من ۲۴ هفته اش بود :) سیسمونی اش آماده بود...پسر بود... اسمش انتخاب شده بود... ۳ ماه دیگم تو ب ...

خیلی سخته واقعا یکی از دوستام مثل شما بود تازه اون دو بار شش ماهه سقط کرده بوت

اما نگران نباش هزاران نفر بودند سقط داشتن و بعدا دو قلو یا بچه های سالم مطمئن باش خدا خوبترشو برات نگه داشته 

خیلی سخته واقعا یکی از دوستام مثل شما بود تازه اون دو بار شش ماهه سقط کرده بوت اما نگران نباش هزارا ...

چرا دو بار شش ماهه سقط کرد!!!!!!!!!!!!

وحشتناکه

میشه بهم بگی اولی که سقط شد...دومی رو کی اقدام کرد که اونم دوباره سقط شد؟

خیلی جوابش برام مهمه❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا دو بار شش ماهه سقط کرد!!!!!!!!!!!! وحشتناکه میشه بهم بگی اولی که سقط شد...دومی رو کی اقدام کرد ...

فک کنم نزدیک یه سال بعد چون گفت باید از لحاظ روحی بیشتره آماده باشی

2706