2752
2734

اینقدر شناخت طبع مهمه که حد نداره. خلق و خو و رفتار رو مشخص میکنه. مثلا صفرایی ها زود جوش و عصبی ان عوصش بلغمی ها بی حال و خسته ان. کاملا روی ارتباط زوجین موثره. اگر این دو نفر شبیه بهم نباشن به مشکل جدی میخورن.

هر فردی چهارتا طبع داره که یکیش غلبه به بقیه داره. اونی که غالبه میشه طبع هر شخص. یکی گرمه یکی سرد یکی خشکه یکی تر. طبع غالب طبع اتاق خواب رو هم مشخص میکنه

میدونید طبع خودتون و همسرتون چیه؟ 

اگر میدونی برام بنویس کمکتون کنم طبعتون بهم نزدیک بشه اگر نمیدونی توی گوگل سرچ کن ( آزمون طبع شناسی) نتیجه اشو اینجا بفرست. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2731

من صفراوی ام شوهرمو نمیدونم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
چجوری طبع رو بنویسیم؟ 

اسم طبعتون رو باید بدونید سرچ آزمون طبع شناسی کنید

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
من بلغم هستم همسرمو نمیدونم

همسرتون گرمه یا سرد چاقه یا لاغر

بنظرم من بلغم و شوهرم صفراوی هست 

دقیقا متضاد هم هستید باید با خوراک طبعتون بهم نزدیک کنید. مشکل اتاق خواب ندارید؟ 

2706