2733
2739
دخترم تقریبا دو سالشه و مجبورم الان بزارمش مهد شاغل هستم تا حالا کنار خودم تو اداره نیگهش داشتم ولی دیگه خیلی شیطون شده برام مقدور نیست مهد داخل اداره مون هست و مهد خیلی خوبیه ولی دختر من خیلی وابسته هست از دور شدن من میترسه کسی راهکاری داره؟
Msv جان من دخترم بی نهایت وابسته بود و منم مجبور شدم از ۱۱ ماهگی بدارم مهد ولی یکمآه بهش زمان دادم تا عادت کرد.
روز اول از نیم ساعت شروع کردم با هم رفتیم نشستم تو مهد بیشتر دور و بر من بود گاهی هم می رفت سمت بچه ها‌منم با مربیشون صحبت می کردم و می گفتیم می خندیدیم که ببینه من با مربیشون آشنا هستم تا اعتماد کنه .
کم کم کردیم یکساعت و هر روز یکساعت بهش اضافه کردیم تا اینکه از روز سوم چهارم نصف اون زمان رو که مهد بود مثلا صبح تا ۱۰ -۱۱من میرفتم بیرون ولی قبلش باهاش خداحافظی می کردم و می گفتم کی میرم دنبالش مثلا مامان یکساعت دیگه می آد .پشتم گریه می کرد.بمرور کردیم تا طهر بعد تا ناهار و بعد خواب بعد از طهر از هفته دوم دیگه پیشش نمی موندم صبح خداحافظی می کردیم می گفتم بعد از طهر از خواب بیدار شدی میام دنبالت.
فقط لحظه جدایی مون گریه می کرد بعد سرش گرم می شد و عادت کرد .دختر من تا چندین ماه لحظه جدایی گریه می کرد ولی کمتر از ۵ مین از رفتن من اروم می شد و سرش گرم می شد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ی منم وابسته بود تا دوهفته پیشش موندم البته میرفتم تو حیاط بعد ده دقیقه بهونمو میگرفت میومدم.ولی بعدش مربی مهد گفت اینطوری عادت نمیکنه بزارشو برو تاچندروز عادت میکنه .روزای اول خیلی گریه کرد ولی بعدش دیگه گریه نمیکرد.قوله کادو بهش میدادم تا میموند
یکرنگ بمان حتی اگر در دنیایی زندگی میکنی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند.
2731
منم الان یک هفته ست یک ساعت میبرمش و با خودم برمیگردونمش خیلی مهدو دوس داره کلی بازی میکنه ولی همش میاد سر میزنه ببینه من هستم یا نه یه لحظه میبینه نیستم دیگه جیغو داد میکنه