2733
2739
عنوان

هر چند روز یکبار بیرون میرین ؟؟

150 بازدید | 14 پست

من ی ماهه درگیری سرماخوردگي بچه هام بودم و بعد اون خونه تکونی خسته شدم از تو خونه بودن از بچه داری

به شوهرم میگم بچه هارو بیزاریم پیش مامانم بریم بیرون خرید عید میگه نه با بچه ها بریم دلمم میخاد ی روز برای خودم باشم برم بگردم خیلی خسته ام افسرده شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من شوهرم همش مغازست فقط جمعه ها با هم میتونیم بریم بیرون؛رفیق و همپام پسرمه حداقل هفته ای دوبار با پسرم بیرون میرم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
ولی شوهرم درک نمیکنه میگه بچه ها گناه داره ولی من حس زندونی بودن بهم دست داده همه چه برام سخت شده&nb ...

زن و شوهر هم باید یه زمانی به خودشون اختصاص بدن حق طبیعی هست عزیزدل 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
من شوهرم همش مغازست فقط جمعه ها با هم میتونیم بریم بیرون؛رفیق و همپام پسرمه حداقل هفته ای دوبار با پ ...

من دخترم دوسالشه محض اینکه بیرون ببرم سرما میخوره دمار از روزگارم در میاره از پاییز خونه نشین شدم

والا شوهرم صب میره شب میادتا یکسال ونیم پسرم که تو غربت بودم ماهی یه بار میومدیم شهرم اما الان خداروشور دوساله اومدیم خونه ی خودمون شهر خودم هروقت لازم شد یا حوصلم سررفت پسرمم برمیدارم میریم بیرون گاها هر ردز شده رفتیم ...الان یه هفتس بخاطر سرماخوردگی تو خونه بودیم امروز رفتیم بازار کلی گشتیم خرید کردیم گدشواره سفارش داده بودم خداروشکر بلاخره اونارم گرفتیم اومدیم...من تا الان یه لحظه هم نشده پسرم رو جایی بزارم البته کسی هم نیس نگه داره همش باهمیم...جمعه ها فقط شوهرم خونس که میریم پارک یا سینما بعضا بازار ....این جمعه که گذشت تو خونه بودیم هوا بارونی بود خودمونم خونه تکونی کردیم خداروشکر

والا شوهرم صب میره شب میادتا یکسال ونیم پسرم که تو غربت بودم ماهی یه بار میومدیم شهرم اما الان خدارو ...

خوشبحالت من همسرم یک کم شکاکه همش ترس دارم کاش منم با خیال راحت بتونم برم بگردم بدون اینکه سوال پیج شم ی زندگی عاااادی میخوام خدایا مگه چیزی زیادیه

تقریبا هر شب بیرونم .من طاقت خونه نشستن ندارم

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
خوشبحالت من همسرم یک کم شکاکه همش ترس دارم کاش منم با خیال راحت بتونم برم بگردم بدون اینکه سوال پیج ...

نترس بچه هاتم بردار برو اوایل برو پارک نزدیک خونتون بعدم بازار اینا ....شکاکه بره درمان بشه دیگه خانم متاهل کنارشم بچه هاش چه شکی باید کرد 

2706