2737
2734

این کیسته فولیکول نیست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه نهایت باید ۱۹ بشه بعد آزاد بشه 

قبلا دکتر یه عالمه دارو بهم می داد فولیکولم بزرگ نمی شد 

ولی این دفعه پیش دو تا دکتر رفتم و هر کدوم چند تا قرص برای تقویت تخمدان بهم دادن 

2731
قبلا دکتر یه عالمه دارو بهم می داد فولیکولم بزرگ نمی شد  ولی این دفعه پیش دو تا دکتر رفتم و هر ...

خیلی متاسفم من ۵ سال از بهترین روز های عمرمو تو مطب های زنان گذروندم اگه بچه میخوای باید کفش آهنی پا کنی روحیتو حفظ کنی بری بجنگی 

خدایا دریا دریا شکرت
2740
خیلی متاسفم من ۵ سال از بهترین روز های عمرمو تو مطب های زنان گذروندم اگه بچه میخوای باید کفش آهنی پا ...

واقعا دیگه اون قدر این دکتر و اون مطب رفتم خسته شدم سر درد گرفتم 

حالا انشالله این پیگیری ها نتیجه بده

واقعا دیگه اون قدر این دکتر و اون مطب رفتم خسته شدم سر درد گرفتم  حالا انشالله این پیگیری ها ن ...

انشاالله برات ارزو موفقیت میکنم سال دیگه لحظه تحویل سال بچت بغلت باشه

خدایا دریا دریا شکرت
2706