2737
2734
عنوان

امتحان آموزش پرورش

142 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

از ۲۴۰ سوال ب ۷۸ سوال پاسخ دادم حالا نمیدونم اشتباه دارم یا نه این وسط هم استرس هم این حرفای شوهرم داغونم میکنه.بخدا مشوق خودش بوده اره برو ثبت نامت کنم درس بخون ولی گاهی ک حرفامون چپ میشه و اختلافی پیش میاد تو هرررر موردی ببینید دقیقا هر موردی بهم میگ اره تو لیاقت معلمی رو نداری تو نمیتونی معلم بشی ازمونتم خراب کردی حقته و فلان دیگ اعصاب نذاشته برام خیلی داغونم الان باهاش دعوا کردم دیگ حوصله ندارم هم استرس امتحان هم حرفای این چیکار کنم چی بگم بهش ببینین خییلی استرس داشتا دیشب بهم دلداری میداد دیشب نخوابیده منم همینطور از استرس ازمون ولی تو دعواها همش اون حرفارو میگ بهم دیگ تحمل ندارم😔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببینین بخاطر ازمون اصلا ۳ ماهه زندگی ندارم پسرم ۲ سالشه بیقراری میکنه همش اصلا نمیتونم برا خونه زندگیم وقت بذارم ی جورایی برام حیاتی شده این آزمون حالام ک احساس میکنم گند زدم با این حرفای شوهرمم دیگ نور علا نور . اصلا یجوریه خیلی مشوقم بود ولی منتظر دعواس تا بتوپه بهم

2742
چه بچگانه😑😑😑

اره خیلی زندگی من دعواهای من همش بچگانه اس دیگ خسته شدم دعوا هم میکنم بهم میگ مگ چی گفتم گر گرفتی میگم چرا سر ب سرم میذاری میگ دیونه ای برو بابا ی جورایی حساسیتمو فهمیده

2738
خب حساسیت نشون نده تا تمومش کنه یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش بنداز

چطوری آخه آخه میدونه برام حیاتی بود خیلی دوس داشتم معلم بشم میدونم نمیشم میگم کاش از اول ب حرفش گوش نمی‌دادم و ثبت نامم نمیکردم لااقل الان از نظر جسمی و روحی راحت بودم

چطوری آخه آخه میدونه برام حیاتی بود خیلی دوس داشتم معلم بشم میدونم نمیشم میگم کاش از اول ب حرفش گوش ...

واقع بین باش وقتی میدونی سخته ارزش نداره کلا زندگیتو پاش بذاری واقعا اگ مدیریت استرس نداری ثبت نام نکن راحت.معلمی من میبینم چند ساله که اوضاع اقتصادی بد شده همه دارن میرن سمتش

چرا اینقدر حیاتی شده؟مشکل مالی دارین؟

ن شوهرم کارمند منم خداروشکر سود بانکی دارم ۵ تومن هر ماه ولی خب همه اعضای خانواده شوهرم معلمن منم دلم میخاس ی جایگاهی داشتم تو اجتماع و ی پولی هم بود بهتر بود

واقع بین باش وقتی میدونی سخته ارزش نداره کلا زندگیتو پاش بذاری واقعا اگ مدیریت استرس نداری ثبت نام ن ...

اره اصلا مدیریت استرس ندارم اصلا.دیشب نخوابیدم امروزمم اینطور

2706