2737
2734

سلام بچه ها کتابخونه را ریختم بهم واسه عید بچینم فعلا همینطوری چیزارو گذاشتم توش کمک کنید بگید شما بودید هر چیزی را کجا میزاشتید نگا به عروسکا نکنید  مال بچگیه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اتاقت چقدر خوشگله.

می تونی موضوعی بچینی یعنی مثلا کتاب درسی یه جا بغلش کمک درسی. یا مثلا یه طرف کتابای تاریخی یه طرف داستانی بعد داستانای عاشقانه کنار هم غیر عاشقانه ها هم کنار هم.

دکور که شیک هستش بهتون پیشنهاد میدم از پیج هایی که چیدمان و دیزان های به روزی رو به اشتراک میذارند  کمک بگیرین چون همراه با تصاویر هست و بهتر براتون جا میفته که چیکار کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706