2733
2734
عنوان

پیش دبستانی و دبستان در محدوده شرق

| مشاهده متن کامل بحث + 4905 بازدید | 26 پست
باید بری دم مدرسه از سه تا مادر بپرسی که بچه پیش دبستانی دارن اطلاعات بگیری نحوه ثبت نام بپرسید من که شاغلم و با توجه به ساکن بودن 33 ساله در تهرانپارس اشراف دارم به مدراس میدونم کدوم مدارس خوبه البته توی محله خودمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم خیلی بین غیر انتفاعی و دولتی موندم از اونجا که غیر انتفاعی معمولی حداقل 4 تا 5 هزینه میشه و در آخر به خاطر اینکه معلم های بسیار خام کار نابلد داره عین مهدکودکه بچه پیشرفتی نداره متاسفانه باید یا غیر انتفاعی بنام و خوب عالی باشه یا ما که تهرانیم و نیسبتا محلات خوبی هستیم از مدارس هیات امنایی یا دولتی خوب استفاده کنیم البته این تجربه رو خیلی تحقیق کردم بهش رسیدم نظر شما چیه؟
منم خیلی تحقیق کردم غیر انتفاعی ها معمولا اونایی که مجتمع هستن خیلی خوبن. ولی خوب هزینه هاشون هم خیلی بالاست . مثل شایستگان که توی منطقه خودمون هست. بقیه غیر انتفاعی ها من چند جا سر زدم متاسفانه بسیار سطح پایین هستن و فقط پول میگیرن