2737
2739
عنوان

سلام از آخرین شب مجردی🥲

553 بازدید | 29 پست

چه حس متفاوتی رو دارم تجربه میکنم

ذوق و شادی ای که باعث میشه اخرش دوقطره اشک از گوشه چشمم بریزه🥺

واقعا دارم دنیای تنهایی رو رها میکنم و وصل میشم به یه دنیای دیگه

امشب باید حسابی استراحت کنم فردا ساعت یک تا هشت شب ارایشگاهم🥺

ولی از ذوق زیاد با نامزدم بیداریم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه حس قشنگیییییییی امیدوارم خوشبخت شی

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2728
2738

ایشالا همیشه اینطوری ذوق کنید. غمای زندگیتون کم باشه خوشیاتون زیاد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706