2737
2734
عنوان

دلم گرفته ؟؟

154 بازدید | 26 پست
عکس غصه برادرمو میخورم مادرم ومن همش به فکرشیم ازدواج اولش تودوران عقد به شکست منجر شد با دختره تفاهم نداشتن فقط حرف حرف خودش بود اصلا به داداشم اعتنا نمیکرد ازدواج دومشم دوباره با شکست رو به رو شد دختره بایه پسردیگه رابطه داشت داداشم فهمید منتها بعدازعروسی بود اهفته بعدازعروسیشون فهمید و دوباره جدایی و تنهایی البته بگم تقصیرماشد که بدون تحقیق جلو رفتیم باید خیلی پرس وجومیکردیم که نکردیم خیلی خیلی دلم گرفته مادرمم همینطور سه تا داداش دارم اونی که این جوری تو زندگیش بداورده ازاون یکیا مظلوم تروبی زبونتره مادرم دیروزمیگفت دیگه با این شرایط کسی جرات نمی کنه باهاش ازدواج کنه با اینکه داداشم طفلی ازنظر ظاهروتیپ خیلی خوش تیپه اما پیشش نمیگیم که یه وقت غصه نخوره وقتی اطرافیانمان میبینیم که همین وسالاش ازدواج کردن والان بچه دارن واقعا داغون میشم خدایا چرا داداش من اینقدر تو زندگی بداورد؟؟؟
خداجونم پسرمو به خودت سپردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خیلیا همچین مشکلاتی تو زندگی براشون پیش میاداگه شهرتون کوچیکه ک یکم جالب نیس اگرم توی یه شهر بزرگ هستین ک کسی کاری ب کار کسی نداره بنظرم این سری خودتون با تحقیق یه دختر نمونه براش تور کنید
من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
2740
خدابزرگه توکل بخودش کن بیاتاپیک زینب ختم همه جوردعاهست واس ۷۲تن شهیدکربلاانشالله که حاجتروامیشی
سلام خداجون من میدونم که هرکاری میکنی به صلاحمونه امامابندههات کم طاقتیم.میدونم حکمتی بودتوآسمونی شدنه امیررضام،مراقب امیررضام باش وصبرنبودش وبرام بفرست.خداجونم میدونستم بزرگی کریمی رحیمی،بخشنده ای،یامولای من شکرت شکرت که نزاشتی باداغ امیرم بسوزم من میدونستم دویاره امیرموبهم برمیگردونی،شکرت یارب شکرت یاالهی شکرت،من تواین دنیادیگه نه پدری نه مادری مونده واسم خودت شدی همکسم پشتوپناهم.باش خداباش ،شکرت که باردیگه بمن نی نی دادی شکرت که بازم خنده وشادی توخونه ام آوردی شکرت که نزاشتی دل شوهرمودخترم سنگین بمونه خداجون حالاکه دادیش بهم نگهدارش باش حافظش باش تاآخر۹ماهم تابسلامتی بغلش کنم وبوش گنم امیررضامو. شکرت خداشکرت الحمدلله یارب العالمین.دوستت دارم خداجون.
عزیزممم چقدر سخت ایشالا خدا خودش بهترین خانم رو نصیبش کنه نزارید تنها بمونه نا امید هم نباشین بالاخره وقتی دلایل طلاقشو توضیح بدین مطمینا قبول میکنن
‎نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی  
درسته زن خوب پیدا کردن خیلی سخت شده ولی میشه پیدا کرد
من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
اگه برادرتون خودش خوبه و همینطور خونواده اتون ..کار خوبی داشته باشه..خوش تیپم که هست ..ایشالا یه مورد خوب پیدا میشه نگرانی و غصه فایده نداره یمدت رها کنید بعد دوباره بگردین براش ایشالا که ازدواج خوبی خواهند داشت
کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
ممنون ا.ز دلداریتون بچه ها من فقط غصه ام اینه کسی که ازدوربه أین قضیه نگاه می کنه حتما دید خوبی نداره وخوش بین نیست میترسیم تااخرعمرش دیگه دختربهش ندن چون دوباراینطورشده
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
منم یه برادرم مظلومه تقریباگرفتارمامانم دوسال پیش فوت کردوپدرم ۴ماهه پیش الان داداشم تک وتنهاست جیگرم کباب میشه وقتی میبینم تواون خونه تک وتنهاهست وهیچکس ونداره همدمش بشه.
سلام خداجون من میدونم که هرکاری میکنی به صلاحمونه امامابندههات کم طاقتیم.میدونم حکمتی بودتوآسمونی شدنه امیررضام،مراقب امیررضام باش وصبرنبودش وبرام بفرست.خداجونم میدونستم بزرگی کریمی رحیمی،بخشنده ای،یامولای من شکرت شکرت که نزاشتی باداغ امیرم بسوزم من میدونستم دویاره امیرموبهم برمیگردونی،شکرت یارب شکرت یاالهی شکرت،من تواین دنیادیگه نه پدری نه مادری مونده واسم خودت شدی همکسم پشتوپناهم.باش خداباش ،شکرت که باردیگه بمن نی نی دادی شکرت که بازم خنده وشادی توخونه ام آوردی شکرت که نزاشتی دل شوهرمودخترم سنگین بمونه خداجون حالاکه دادیش بهم نگهدارش باش حافظش باش تاآخر۹ماهم تابسلامتی بغلش کنم وبوش گنم امیررضامو. شکرت خداشکرت الحمدلله یارب العالمین.دوستت دارم خداجون.
2706