2733
2734
کلی تحقیق کردم بین ضد آفتابهای ایرانی و خارجی این دو بیشترین فیدبکهای مثبت داشت . اگه شماها هم استفاده کردید راضی بودید یا نه ؟ پوشش دهی و کاورش خوبه ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من پوستم خشکه پریم اکنکس رنگی خریدم برام خوب نبود.رو بینیم پوست پوست شد فکر کنم براپوست چرب خوبه
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
2731
2740

سلام عزیزم. چون شما اطلاعات اقتصادی خوبی داری، یه سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنی. منو همسرم قراره وام ازدواج بگیریم 60 تومنی میشه. اول زندگی هستیم و کن نگران آینده هستم. بنظر شما طلا یا سکه بخریم خوبه؟ جایی میشه با این پول تو تهران خونه خرید؟ شما چه نظری دارین؟ مرسی گلم 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
سلام عزیزم. چون شما اطلاعات اقتصادی خوبی داری، یه سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنی. منو همسرم قرار ...

سلام عزیزم ، متاسفانه من شهرستانم اطلاعاتی از تهران و اطرافش در مورد خونه ندارم ، بازار طلا و دلار هم اهل فنش میگن اصلا قابل پیش بینی نیست و بسیار پر ریسک هست ، فعلا اگه بورس بلد باشی از همه گزینه ها بهتره

اگه توانایی پرداخت قسط بیشتر از این دارید ، به نظرم این مبلغ رو بگذارید تو بانک قرض الحسنه مهر ایران به مدت ۴۵ روز و معادل همین مبلغ وام ۴ درصد بگیرید ، اینجوری پولتون دو برابر میشه ۱۲۰ میلیون و بهره وامش هم خیلی خیلی کمه 

با این پول اونوقت میشه آپارتمانهای مشارکت در ساخت که  ۴ ۵ ساله تحویل میدند پول پیش بدید و مابقیش هم طی ۴ ۵ سال بدید که فشار روتون نیاد و خونه دار بشید 

سلام عزیزم ، متاسفانه من شهرستانم اطلاعاتی از تهران و اطرافش در مورد خونه ندارم ، بازار طلا و دلار ه ...

ممنون عزیزم. لطف کردی ❤️❤️❤️

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی