2737
2739
عنوان

فقط باید میدیدید منو!!!!!!

406 بازدید | 41 پست
سلام یعنی آبروم رفت امروز عصر خسته و عصبانی بودم از دست بچه ها همسرم اومد خونه بهش گفتم بچه ها رو بگیر، میخوام برم بیرون راه برم و با دستگاه ورزش کنم یه دفعه دیدم سپهر و ترانه میگن ما هم میاییم و هی غر میزدن و تارا هم هی بهونه میگرفت و همسرمم داشت باهاشون بحث میکرد که اذیت نکنید و خلاصه اوضاع قاراشمیشی (غاراشمیش) بود.... منم عصبانی تر شدم رفتم تو اتاقم لباس بپوشم، همینطور غر میزدم و با عصانیت بدون اینکه چراغ اتاق رو روشن کنم لباس میپوشیدم، خلاصه با سرعت نور آماده شدم و از دست بچه ها فرار کردم رفتم بیرون یه ده دقیقه ای راه رفتم، یکم که آروم شدم نگاه کردم دیدم: شلوار قهوه ای پوشیدم مانتو مشکی روسری سرمه ای کتونی صورتی یعنی قشنگ چند نفر به صورت خیره سر تا پام رو نگاه کردن آب شدم از خجالت با این تیپم ولی با اعتماد به نفس کامل به پیاده روی و ورزشم ادامه دادم و خم به ابرو نیاوردم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2738
منم انقدر پیش اومده از دست دخملی در میرم میرم بیرون بعد که میام میبینم خط چشم و ریملم ریخته بوده پای چشام سیاااااه بوده نشده نگاه کنم همونجوری شکل پاندا رفتم و اومدم تازه فکر میکنم چقدر خوشگلم مردم انقدر بهم خیره نگاه میکنن و لبخند ملیح میزنن😐
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
حقته..‌ تا تو باشی بچه هارو نپیچونی. خخخخ
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2706