2737
2739

من چهارساله با ینفر تو رابطم خیلی دوسم داره این دوست داشتنش جوریه که بعضی دخترا حسادت میکنن 

یه دختره بود از پارتنرم بزرگ تر بود

خیلی سعی می‌کرد منو پیشش خراب کنه و..

میرفت باهاش چت می‌کرد بعد میگفت مثلا منو دیده که سوار یه لندکروز مشکی شدم😐یا میگفت این تورو ب بازیچه گرفته با دوستاش ب تو می‌خندن و...

اینارو قبلا بهش گفته بود و این حرفا خیلی روش تاثیر گذاشته بود شکاک شده بود

من نمیدونستم اینارو راجبم گفته فقط میدیدم شکاک شده

الان از طریق برادر پارتنرم فهمیدم

چند وقت پیش سر همین ک فکر می‌کرد کاری کردم دعوامون شد و کات کردیم داداشش بهم پیام داد ک خیلی حالش بده و...خیلی دوست داره ..داغون شده

بعد بحثش باز شد و داداشش گفت که اینا زیر سر اون دختره هست ک این شکا رو توش به وجود آورده

الان بعد یمدت باز سر و کله دختره پیدا شده 

منم جوریم که الان باهاش در ارتباط نبستم درواقع کات کردیم

بعد دختره خیلی حواسش بهش هست و..

داداشش قبلا خیلی اوکی بود باهام صحبت میکد میگفت حواسم ب همچی هست

الان که پیام میدم یجوری جواب میده انگار مزاحمم

اصلا کاری ب هیچی ندارم الان خیلی شرایط بدی شده

پیش داداشش کوچیک شدم چون بزور جوابمو داد

اون راجبم فکر میکنه که خیانت کردم و اون دختره رو باور داره

واقعا حالم بده

بنظرتون اگه واگذارشون کنم ب خدا میفهمن قضیه چیه

نمیدونم گناه من چی بود این وسط

خود داداشش اومد گفت دختره ب تو حسادت میکنه

میخواستم یجوری همه چیو درست کنم پشتم به داداشش گرم بود که یجوری جوابمو داد ک گفتم کاش پیام نمیدادم حس میکنم خیلی کوچیک شدم الکی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ولش کن عزیزم

این یه نشانه هست برات که این ادم چقدر زود باور و شکاک و ناامنه

و به درد زندگی نمیخوره 

اون دختره هم به این چشم نگاه کن که اومده ذات پسره رو بهت نشون بده

هیچ اتفاقی تو این دنیا بی حکمت نیست

اگه دوست داشت  لااقل دنبال یه مدرک می گشت برا کات کردن اینم شد دلیل به نظر من فقط دنبال بهونه بود دیگه پیگیرش نشو

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
ولش کن عزیزم این یه نشانه هست برات که این ادم چقدر زود باور و شکاک و ناامنه و به درد زندگی نمیخوره ...

اهوم 

چیکار کنم دلم آروم شه

خیلی دلم از همشون پره

فقط میخوام حرفامو ب خدا بگم 

خیلی بده بی گناه باشی نتونی ثابت کنی

بابا طرف پرش کرده خیلی رو مغزش کار کرده

بهتر ازاین ادم سمی دور بمونی یک سال عذاب بکش بعدش راحت میشی باهاش ازدواج کنی هربار میگه مامانم اینو گفت من بهت شک کردم داداشم توروتو کوچه دید من بهت شک کردم وقهر ودعوا بگو خدایا شکرت بلاکش کن بره

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
2740
اگه دوست داشت  لااقل دنبال یه مدرک می گشت برا کات کردن اینم شد دلیل به نظر من فقط دنبال بهونه ب ...

اخه اگه دنبال بهونه بود ک داداشش نیومد بهم بگه داره داغون میشه از وقتی نیستی

اهوم  چیکار کنم دلم آروم شه خیلی دلم از همشون پره فقط میخوام حرفامو ب خدا بگم  خیلی بد ...

برا چی میخوایی به زور بی گناهی تو بهش ثابت کنی به درک که رفت

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

درسته که دختر ادم عوضی هست

اما اگر واقعا پارتنرت دوستت داشت همچین دختری رو از زندگیش پرت میکرد بیرون نه اینکه با تو کات کنه 

من بهت حق میدم ناراحتی و حق  داری کاملا منم دیدم دخترایی که سعی میکنن رابطه ی خوب دو نفر رو خراب کنن اما طرف مقابلت مقصره که همچین اجازه ای به دختره داده ، پارتنرت باید همون بار اول که دختره چرت و پرت میگفت میزد تو دهنش نه اینکه به حرفاش گوش کنه

پس کلا به هیچکدوم پیامی نده 

اخه اگه دنبال بهونه بود ک داداشش نیومد بهم بگه داره داغون میشه از وقتی نیستی

یعنی میخوایی بگی داداشش بت اعتماد داره خودش نداره؟؟؟ چقد ساده ای تو

درسته که دختر ادم عوضی هست اما اگر واقعا پارتنرت دوستت داشت همچین دختری رو از زندگیش پرت میکرد بیرو ...

اخه دختره رو از زندگیش انداخت بیرون

الان ک کات کردیم دختره دوباره سر و کلش پیدا شده 

حتی بهم میگفت دختره رو از همه جا بلاک کن این فقط میخواد رابطمونو خراب کنه

ولی چون بهش محبت میکنه این فکر میکنم راست میگه

2706