2733
2734

من اضطراب اجتماعی و آگورا فوبیا دارم 

همش توی موقعیت های اجتماعی دچار وحشت و اضطراب میشم دست و پام میلرزه، تپش قلب می گیرم میترسم درموردم قضاوت منفی بشه و مسخره شم یا مورد انتقاد قرار بگیرم خجالتی و کم رو هم هستم از بچگی دچار کلی تروما شدم 

روانشناس رفتم، دارو هم خوردم خوب نشدم 

دیگه نمیدونم چیکار کنم الانم دچار افسردگی شدید شدم (؛ 

یوگا و مدیتیشن برو.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کانالی یا کسی رو میشناسین تو فضای مجازی خوب آموزش بده؟ 

اینستا ک پره بزن میادبالا حرکاتشم آسونه من خودم باشگاه میرم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

تو باشگاه بهتره کپ کم جمع  گریزی رو کنار میذاری .ارامش بخشم هست ما ک تو تاریکی فقط با ی نور کم غیر مستقیم یا شمع کارمیکنیم خیلی خوبه

تو باشگاه بهتره کپ کم جمع  گریزی رو کنار میذاری .ارامش بخشم هست ما ک تو تاریکی فقط با ی نور کم ...

شما چجوری اعتماد به نفستون مقابل قضاوت های منفی و مسخره شدن حفظ می کنین؟ 

شما چجوری اعتماد به نفستون مقابل قضاوت های منفی و مسخره شدن حفظ می کنین؟ 

باید خودتو تو شرایط مختلف قرار بدی منم مثل شما بودم ،،به شوهرم میگفتم هر چی کار داخل خونه هست و من انجام میدم حتی فنی باشه به من نگو بیرون برو ،،ساید باورت نشه من تا همین پارسال تو صف عابر بانک نمی‌رفتم یا خیلی موارد دیگه شاید خنده دار باشه سوار پله برقی نمی شدم ولی محبورا در شرایط که قرار گرفتم و پسرم رفت مدرسه دیگه از اون حالت بیرون اومدم چه بسا خیلی خیلی خوب شدم انکار همچین چیزی وجود نداشته پس در موقعیتش قرار بگیر 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2740