2733
2739

امروز بهش گفتم مای بیبی بیار با ی شیشه شیر خشک ک ب بچه بدم گفت اصلا نمیارم بهش گفتم من میرم میخرم گفت حق نداری منم بعد   چقد دقیقه زنگ زدم بهش گفتم رفتم خونه بابام  الکی گفتم بهش خواستم ببینم چی میگه واکنش چیه کلی حرف بهم زد  دعوا کرد از کی اجازه گرفتی رفتی بعد گفت همین الان بیا اگ نیومدی دیگ نیا بهش گفتم اوکی بعد گفت بچه رو اماده کن ببرم🥹🥹 خیلی ناراحت شدم با این حرفش کلی دلشو سوزندم بعد گفتم الکی بهت گفتم اومد از سر کار اصلا بهام حرف نزد تو هال پذیرایی خوابید تازه زایمان کردم خیلی پشیمونم ک ازدواج کردم بدم میاد ازش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اخه گفت بچه رو آماد کن پس من چی

میخواست لج تو رو در بیاره.چون میدونه العان دیگه یه چیزی اون وسط هست که تو خیلی بهش وابسته ای

منم یه بار پسرم ۴ ماهش بود یادم نیست سر چی دعوامون شد گفتم میرم.خواستم برم الکی که بترسونمش بچه رو گرفت گفت خودت میخوای بری برو بچه رو حق نداری ببری

بعد که اشتی کردیم گفت میدونستم بدون بچه نمیری بچه رو نگه داشتم

بعدشم سعی کن حرفاتو دستوری نزنی که فلان چیزو بخر.بگو میتونی داری میای مثلا مایبیبی بخری.نهایتا گفت نه بگو آخه پوشک نداره دیگه هم چیزی نگو.حتما میخره

بدم میاد ازش فردا میرم خونه بابا ک ادم بشه

این حرفو نزن اصلا.خونه ی بابا واسه موقعیه که واقعا دیگه نخوای برگردی برای ناز کردن نیست.بری خودتو سبک میکنی

خیلیا رو دیدم تو همین سایت که میگفتن رفتیم که بیاد دنبالمون بیشتر لج کرد سه ماهه نیومده دنبالم

یا میگه خودت برگرد و بعدش باید با سر افکندگی برگردی منتم سرت باشه خودت برگشتی قهر و اشتی همه جا هست 

این حرفو نزن اصلا.خونه ی بابا واسه موقعیه که واقعا دیگه نخوای برگردی برای ناز کردن نیست.بری خودتو سب ...

خیلی بهش رو دادم بچه گناه داره وزنش خیلی کمه هر چی خواهراش بهش میگن قبول میکنه 

2706