2733
2739

بچه اپاندیسم رو عمل کردم واسه برداشتن هفت تا بخیه ۲۵۰ گرفت گفت یه تومن باید بدی بیام بیمارستان سنتی رو بر دارم اخه یه سونو ۱ تومن به نظرتون میشه تو بیمارستان همینجوری بر دارن یا باید همون دکتر برداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من رفتم دکتر باردارم اونجا دکتره دم گوش منشی چیزی گفت 

داشتم میومدم یه قرص آورد.گفت خانم دکتر گفته این بیرون ۱۳۵تومنه من میفروشم ۱۰۰پولشو بده ببرگفتم لازمه؟گفت دیگ خانم دکتر گفته لابد لازمه اومدم دیدم همون قرص رو به است رایگان داده بهم انقد سوختم

بله متأسفانه 

یه مرد بیچاره داشت درد میکشید میگفت تا ۷ تومن ندی نمیام عمل چون علایمت وخیم نیست اورژانسی هم عمل نمیکنم منم چون بیمه داشتم قبول کرده بود اورژانسی عمل کنه چون میدونه بیمه میده ولی اینارو گفت نمیشه نوشت رو بیمه 

اتفاقا از دكترا باشرف تر نيس اين همه درس بخونيم اخرش همه مردم غر ميزنن و انتظار معجزه دارن و يذره ه ...

نه هر دکتری بیشرفه

نه هر دکتری انسان درستیه

صد در صدی وجود ندارع 

دکترا اشرف مخلوقات ک نیستن 

مثل بقیه شغل ها...خوب و بد مطلق وجودنداره

در ضمن اگر بحث بي شرفي باشه شما بايد از اون مسئولا و سرمايه دارها كه خون مردم رو تو شيشه كردن طلب كار باشي

نه پزشك بدبخت كه با خون دل به اينجا رسيده

با احترام چيزي كه من مي بينم ما هر روز داريم زحمت ميكشيم كه خوب درمان كنيم و حقي ضايع نشه 

2740
اتفاقا از دكترا باشرف تر نيس اين همه درس بخونيم اخرش همه مردم غر ميزنن و انتظار معجزه دارن و يذره ه ...

اگه دکترین باید بدونین که تو دنیا ۵فقط پول نیست که مهمه انسانیت هم مهمه  این پولا واسه دکترا کمه واسه مردم عادی پول زیادیه 

نه هر دکتری بیشرفه نه هر دکتری انسان درستیه صد در صدی وجود ندارع  دکترا اشرف مخلوقات ک نیستن ...

صد درصد 

ولي اكثرا خوبن

فقط از بد روزگار فوكوس روشون زياده و همه هم ازشون طلبكار

بريد از بقيه مشاغل اون بالا با اون حقوقاي نجومي طلبكار باشيد نه پزشك زجركشيده زحمت كش

بازم خوبه هستن  خدا حفظشون کنه

خوبه هستن ولی کاش انقدرا هم قیمت ها رو بالا نمیگرفتن اخه کسایی هستن که واقعا جور کردنش براشون مشکله چهار تا نخ بخیه خوب ۲۵۰ به خدا اونو تو خونه هم میشد کند 

کاملا درست میگید من باردارم ، دکترم گفته باید ۵ تومان بدهی که موقع زایمان بیام بیمارستان بالای سرت ...

شما بخاي خارج از كشور زايمان كني ١٠٠برابر بايد هزينه كني

اون پزشكي كه مياد سرتون وظيفش كه نيس بايد پولي بگيره

الان نفسم ادم ميخاد بكشه  بايد پول بده ديگه چه برسه وقتي پاي بچه اي در ميونه

صد درصد  ولي اكثرا خوبن فقط از بد روزگار فوكوس روشون زياده و همه هم ازشون طلبكار بريد از بقي ...

من خودم چند سال پشت موندم می‌دونم درس خوندن چ سخته اونم تجربی.و بعدش کتاب های فوق سنگین پزشکی....

هر پولی ک میگیرن حلالشون 

2706