2737
2739
عنوان

تست رورشاخ😱😱😱

46 بازدید | 5 پست

سلام

کسی پیش دکتر این تست رو انجام داده؟ برای اختلال روانی هست

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏

تفسیرش خیلی سخته 

در نوجوانی انجام دادم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یادتونه چجور بوده؟ 

بله فکر کنم هشت تا لکه جوهر که متقارن هستن هست 

و میگن چی میبینی

چند تاش رنگی هستن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2742
بله فکر کنم هشت تا لکه جوهر که متقارن هستن هست  و میگن چی میبینی چند تاش رنگی هستن

اره درسته. برا من ده تا کارت بود ک تشخیصم تو پنم گارتش دقیقا همون چیزی بود ک بوده. البته هر عکی چنتا چیزو نشون میداد من دوتا تشخیص دادم یا یکی مابقی هم چیزایی ک دیدم چیزر نبود ک تو عکس بوده. الان نگرانم ک ایا من سلامت روان دارم یا ن. انلاین تو نت گ زدم امتیازم شد ۴ از ۱۰ نمیدونم معنیش چیه.شما میتونید کمکم کنید؟

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏
اره درسته. برا من ده تا کارت بود ک تشخیصم تو پنم گارتش دقیقا همون چیزی بود ک بوده. البته هر عکی چنتا ...

نه عزیزم تفسیرش کار من و شما نیست