2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از ا ن عروس خوشحال ها نباش تروخدا یکی عروسیش بود نیشش تا بنا گوش باز بود مشخص بود خیلی هول بود و داشت میمیرد از خوشحالی ی خنده ملیح ک نگن عروس بداخلاقه ولی دیگه قهقهه نزن

ما ی عقد رفتیم هفته پیش عروس همه رو زوری بلند می‌کرد برقصن بنظرم جالب نبود

و اینکه ی اهنگ،هم انتخاب کن و برای داماد بخون اون وایسه و شما براش برقصی و بخونی من اینکارو خیلی دوست دارم 

مبارک باشه.

هر برنامه‌ایی برا فیلم و عکس و ترتیبشون داری،از قبل با عوامل اجرایی🤭هماهنگ کن.تایمی که دیگه مهمونا هستن میدون داری نکن.

چند ماه پیش عقد بودیم،عروس چنان عنان از کف داده بود که کل سالن خندشون گرفته بود.

بزار بهت خوش بگذره،حتی اگه جایی بر خلاف برنامت پیش رفت ،بگذر.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740

عقد رفتیم آهنگ هاشون همه آماده قشنگ. برا اسم. عروس هم آهنگ بود، موقع شام آهنگش یادم. نیست ولی همین شام اینا بود خیلیی بامزه بود، 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

من هفته پیش عقدم بود  

با خودم قرار گذاشته بودم هرچی ک شد اخم نکنم و فقط بخندم الان ک فیلم رو میبینم میبینم خیلیی خوب شده ک هر لحظه عروس خنده داره علاوه بر اون همه میگفتن چ عروس خوش اخلاق و خنده رویی. تو عمرت یباره اصلن نگو این کارو بکنم چی میگن چی نمیگن کاری ک دلت میخاد رو بکن ک بعدن پشیمون نشی از انجام ندادنش. حتمننننن با ارایشگاهت حرف بزن ک سرموقع تموم بشه کارت. اهنگ های شاد انتخاب کن بده ببرن تالار شاید اهنگای تالار خوب نباشن. بسپار هر اتفاقی افتاد بهت نگن اوقاتت رو تلخ نکنن. فکرت فقط پیش خودت و همسرت باشه

انشاالله خوشبخترین بشی عروسک

از ا ن عروس خوشحال ها نباش تروخدا یکی عروسیش بود نیشش تا بنا گوش باز بود مشخص بود خیلی هول بود و داش ...

شاید به سختی به عشقش رسید 

فقط اونایی میتونن خیلییی روز عقد خوشحال باشن ک به سختی به عشقشون رسیدن

خدایا هرکسی امضامو میخونه نشدنی های زندگیشو شدنی کن الهی امین
2706