2752
2734
عنوان

از طلاقتون پشیمونید. نظرسنجی

785 بازدید | 26 پست

از طلاقتون پشیمونید  ؟

یا خوب کردید طلاق گرفتید؟

تعداد رای : 31
نظرسنجی
اصلا از طلاقم پشیمون نیستم بعد طلاق حالم بهتره
7
22%
آره خیلی خیلی پشیمونم کاش طلاق نمیگرفتم
7
22%
نه اصلا چرا پشیمون باشم
5
16%
زندگیم بعد طلاق خیلی بهتر شد بعد طلاق احساس آرامش و خوشبختی میکنم
12
38%
قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
نگرفتم بستگی داره چه شرایطی باشی و چه دلیلی باشه

شوهر م اعتیاد داره میترسم نتونم ثابت کنم میتسم نتونم حضانت بچه هارو بگیرم. میترسم. نتونم طلاق بگیرم. حالم اصلا اصلا خوب نیست.  

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2731
شوهر م اعتیاد داره میترسم نتونم ثابت کنم میتسم نتونم حضانت بچه هارو بگیرم. میترسم. نتونم طلاق بگیرم. ...

زندگی مشترک مدتی تعلیق کن فعلا طلاق اقدام نکن تهدید کن اما جلو نرو 

خودت راضی ای طلاق بگیری 

چکار کنم راه دیگه ایی ندارم. تمام تلاشمو کردم ترک کنه. ولی ترک نکرد

زندگی مشترک مدتی تعلیق کن فعلا طلاق اقدام نکن تهدید کن اما جلو نرو 

کردم این کارم کردم ولی دوباره  شروع به کشیدن کرد

دلت واسه خانواده شوهرت تنگ نمیشه بعدش؟

خواهر اونا با نامردی. پسرشونو بردن کمپ و آوردن خاستگاریم. چقدر هم سر پسرشون قسم خوردن

شاید اگه بعد طلاق شرایطم خوب بشه. و بچه هام کنارم باشن اصلا یادشونو هم نکنم

چی مصرف میکنه؟

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
شیشه کراک  قرص آلپرازولام قرص کلونازپام قرص دیازپام

منم داداشم تریاک میکشید رفت کمپ ترک کرد یکسال بعدش براش رفتیم خواستگاری ازدواج کرد الان ۹ ساله ازدواج کرده یه بچه ۶ ساله هم داره دیگه سمت مواد نرفت ، معتاد شدن کاری به خانواده نداره متاسفانه کرم از خود درخته

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
شیشه کراک  قرص آلپرازولام قرص کلونازپام قرص دیازپام

قرصارو منم شاید بخورم ولی شیشه و کراک.....

خدا بهت کمک کنه.بچه هات چن ساله هستن؟

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
2706