2733
2739

یه دو باری میشه که قبل و یا دوران پریودم دل درد و کمردرد های بدی میگیرم.  خیلی بهش توجه نکردم ولی ایندفعه خیلی شدید تر شده یه مسکن میخورم نهایتا ۱ ساعت خوبه حالت تهوع هم بهش اضافه شده. از طرفی بچم سرماخورده و من نمیتونم الان جایی بزارمش یا با خودم ببرمش دکتر. ولی خوابمم نمیره چون یهویی یه حالت تیر میکشه پایین دلم 

دمنوش و ....خوردم تاثیر خاصی نداشته کسی تجربه داره امشب رو بگذرونم تا فردا ببینم چیکار کنم.

نمیدونید علتش جیه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
قبلا داشتم ولی به این شدت درد نداشته و درداش شبیه این نبوده.  امسب خودم هم ترسیدم همش میگم نکن ...

نه سرطان نیست نگران نباش.

من احساس میکنم کیست بوده داشته دفع می‌شده برای همین درد و تهوع داشتی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

تو دوران پریودی این چیزا اتفاق میوفته ممکنه دلیل خاصی نداشته باشه یا شایدم ممکنه مشکلی پیش اومده باشه 

دکتر نیستم ک بخام چیزی بگم 

ولی حتما فردا برو دکتر 

میتونی بچتو بزاری پیش کسی یا یکی بیاد پیشش

ولی خواهرم پریودیش بهم ریخت خیلی اتفاقا براش افتاد 

حتما برو دکتر تا علائم دیگه سراغت نیومده

حتما هم تو دوران پریودیت بهداشت و چیزا رو رعایت کن چون عامل این کمردرد و چیزا همش بخاطر همینه 

پشت سرهم و الکی هم قرص نخور ک خوب نیس 

تو دوران پریودی این چیزا اتفاق میوفته ممکنه دلیل خاصی نداشته باشه یا شایدم ممکنه مشکلی پیش اومده باش ...

مرسی، فردا حتما میرم دکتر امشب نمیدونم چیکار کنم میترسم آخرش مجبور بشم همین امشب با بچم برم

2706