2733
2734
عنوان

خانمهای مذهبی بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 55 پست

گل 

به این فکر به لحظه که دم عید وقتی با مامانا می رفتیم خرید خیلی برامون جذاب بود . دور و اطرافمون ، کلی خوراکی کلی وسیله و اسباب بازی رنگی اما در درجه اول حال خودمون از اطمینان در کنار مادر بود . اینکه یکی هست حواس است به ماست و دستمون ول نمیکنه .

در زندگی خدا چیزی فراتر از یه مادره . محکم دستمون گرفته 

حالا که خدا خواسته و حواسش هست چرا ما این اطمینان و حال خوب از خودمون سلب کنیم 

بنظرم نباید بذاریم دور و اطراف ما از اینکه دستمون در دست کیه پرت کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحظه چشماتو ببند تصور کن دور از جونت دیگه عمرت داره تموم میشه ببین چطور بنده ای بودی برای خدا، چقدر به دستوراتش عمل کردی چقدر واجباتش رو عمل کردی 

ببین اون کاشت ناخن چقدر برات فایده داره چقدر به خدا نزدیکترت میکنه! 

برای آخرتمون باید ذخیره کنیم نه برای چند روز خوشی این دنیا

این دنیا مزرعه ی آخرته، باید این دنیا بکاریم تا اون موقع که دستمون از دنیا کوتاهه بتونیم برداشت کنیم 

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
سلام عزیزم آره خاطراتی که آدم با خدا داره همیشه قشنگن آدم وقتی یجایی وا میده بخاطر وسوسس، نذار دشمن ...

نمیدونم چیه یه صدای که ته دلم مبگه بگو میحام نماز بخونم نوبت بدم به کس دیگع  انگار منتظرم یکی بیاد بلندم کنه یه چادر سفید بهم بده بگه نمازت بخون خدا خدا خدا 

بحث با نادان توهین به شعور خودمه🙏🏼
2731
نمیدونم چیه یه صدای که ته دلم مبگه بگو میحام نماز بخونم نوبت بدم به کس دیگع  انگار منتظرم یکی ب ...

خوش بحالت این یعنی خدا بهت نظر کرده دست کم نگیر... مسیرتو ادامه بده تو دنیایی که همه غلط میرن

یه لحظه چشماتو ببند تصور کن دور از جونت دیگه عمرت داره تموم میشه ببین چطور بنده ای بودی برای خدا، چق ...

تا یک ماه پیش که نماز میخوندم ارزوم بود کاشت کنم هرکس میدیدم کاشت زده دستش میگرفتم یه مدت بهش زل میزدم میگفتم خوشبحالت چه خشکله الان که همه چی جوررشده از کاشت متنفر شدم دلم نمیخاد برم میخام برگردم به خود قبلی این من الان به دلم نیست

عزیزدلم ما آدمها همه مون ذاتا دوست داریم به سمت خدا بریم و این دوست داشتن رو با نماز خوندن و قرآن و دعا نشون میدیم و وقتی تو این وادی هستیم آرامش داریم  دلیلشم اینه که خدای مهربون از روح خودش در ما دمیده ‌و ذات همه ماها به اون سمته..به همین دلیلم هست که وقتی مثلا میریم حرم اون حس آرامش رو داریم چون اونجا پر از نوره ..نور نه از جنس فیزیکی از جنس خدایی ..روح شما به نماز خوندن و دعا و نزدیکی به خدا نیاز داره به همین دلیله که حس خوبی نداری از ناخن کاشتن چون ته دلت می‌دونی که نمازت درست نیس ‌‌‌‌..در نهایت همه از خداییم و به سوی خدا می‌رویم ..این دنیا میگذره و مارو با اعمال مون میسنجن ..همیشه سعی کن به این فکر کنی که یه روزی میاد که دیگه تو این دنیا نیستی پس جوری زندگی کن که خودت از خودت خشنود و راضی باشی ..بهت پیشنهاد میدم اگر خواستی قرآن بخونی با ترجمه بخون ..خیلی خیلی احساس خوبی پیدا می‌کنی از اینکه به نفر هست که حواسش به همه چی هست .💚🌹

ربنا و لا‌تحملنا ما لاطاقة لنابه...خدایا چیزی که طاقت تحملش رو ندارم برام مقدر نکن❤️ ما ز بالاییم و بالا میرویم ... 
خوش بحالت این یعنی خدا بهت نظر کرده دست کم نگیر... مسیرتو ادامه بده تو دنیایی که همه غلط میرن

وقتی بهس فکر میکنم اشکام میاد تازه میفهمم چقد دلم به خدا تنگ شده من خدا رو خیلی دوست دارم کاش رهاش نکرده بودم الان پوچم هیچ  حسی ندارم 

2740

اینکه ترک کردی دلیل داره

منم وقتی می‌خوام عبادت مستحبی انجام بدم مثلا قرآن جزءخوانی داشته باشم، نماز شب، دعا و... داشته باشم بعضی وقتها مشکلاتی پیش میاد اینا تلاش‌های شیطانه که میخواد تو رو از خدا دور کنه... به هر نحوی 

وقتی احساس خطر کنه وارد عمل میشه مثلا شوق عبادت رو ازت میگیره،برات شبهه ایجاد میکنه و...

ناخن کاشتن یعنی نماز و غسل مسئله دار... یعنی بعد از حیض و جنابت نجس موندن... که اثرات خوبی تو زندگی نداره...

از طرفی از لحاظ بهداشتی هم مورد داره طوریکه برای کادر درمان بعضی کشورها ممنوعه چون باعث انتقال عفونت به بیماران  میشه فکر کن ببخشید دستشویی میری یه قطعه پلاستیکی روی انگشتات چسبیده خوب موقع دست شستن تمیز نمیشه... خودمونو گول نزنیم...

شنیدم ناخن‌های طبیعی خودمون رو هم خراب میکنه...

من کاشت مژه خیلی دوست دارم اما به خاطر مسئله شرعیش نمی‌کنم گفتم خدایا من به خاطر تو و رضایتت پا رو دلم میذارم 

وقتی بهس فکر میکنم اشکام میاد تازه میفهمم چقد دلم به خدا تنگ شده من خدا رو خیلی دوست دارم کاش رهاش ن ...

پوچ نباش، وقتی دوباره بهش فکر میکنی پس تو سرشار از حس خدایی فقط کافیه حسای منفیو حذف کنی و ذوقشو داشته باشی اینا ناامیدیای شیطانه اعتنا نکن

وقتی بهس فکر میکنم اشکام میاد تازه میفهمم چقد دلم به خدا تنگ شده من خدا رو خیلی دوست دارم کاش رهاش ن ...

خدا منتظرته و بدون خیلی دوست داره که این حس رو هنوز داری ..بعضی ها رو خدا رها کرده کاملا و حتی این حس رو هم ته دلشون ندارن..

ربنا و لا‌تحملنا ما لاطاقة لنابه...خدایا چیزی که طاقت تحملش رو ندارم برام مقدر نکن❤️ ما ز بالاییم و بالا میرویم ... 

تمایل داشتید تاپیک اخرم رو ببینید ان شاالله کمکتون کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عزیزدلم ما آدمها همه مون ذاتا دوست داریم به سمت خدا بریم و این دوست داشتن رو با نماز خوندن و قرآن و ...

کاش میشد برم حرم امام رضا بشینم یه شبانه روز گریه کنم گریه کنم نمیدونم چرا اما با اینکه خیلی حاجت نیاز دارم اما دلم میخاد فقط گزیه کنم چقدر دلم تنگ شده براشون من کجام خدا 

تا یک ماه پیش که نماز میخوندم ارزوم بود کاشت کنم هرکس میدیدم کاشت زده دستش میگرفتم یه مدت بهش زل میز ...

اهدنا الصراط المستقیم ینی همین که خدا خودش بیاد دستمونو بگیره بگه بیا این راه درسته برای زندگی و بندگی

دست خدارو بگیرو برو به همون سمتی که میگه مطمئن باش پشیمون نمیشی

کاشت ناخن قشنگه کاشت مژه قشنگه ولی برای چه مدتی؟ چه فایده ای داره؟ وقتی یه لحظه نفس نکشیم غساله ها همشونو از بدنمون جدا میکنن و ما میمونیم و اعمالمون

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
پوچ نباش، وقتی دوباره بهش فکر میکنی پس تو سرشار از حس خدایی فقط کافیه حسای منفیو حذف کنی و ذوقشو داش ...

الان پیام میدم نوبت کنسلذمیکنم میدونم وجدانم راحت میشه چون از وقنی این نوبت کوفتی گرفتم عذاب وجدانمذبیشتر شده

2706