2733
2739
عنوان

این چه ویروسیه لعنتی😠😠😡

75 بازدید | 8 پست

سلام بیشتر یه ماهه درگیر این ویروسم که شبیه آنفولانزا ست نمیدونم شاید هم کرونا

چهار پنج بار هم رفتم دکتر خب شدم فقط سرفه و استفراغ مونده بود ولی امروز هم حالم بد شد احساس میکنم رگای یرم میخوان بترکن

شما توصیه ای ندارین حالم بهتر بشه ؟؟؟؟

تو رو خدا مواظب خودتون باشین بد ویروسیه

منکه نمیدونم چی بگم الان چندماه ک سینه هام درد شدید داره توی پریودم هیچ دردی ندارم اما همینکه تموم میشه دردم شروع میشه ‌.وحشتناکه دردش .علتشو نمیدونم. اصلا نمیدونم چی شد اینجورشدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم  غذای کم چرب بخورید و آب بیشتر من تجربه دارم کرونا چربی دوسته وقتی چربی و خامه میخورم و سرخ کردنی، بیشتر سرفه میکنم ولی سوپی که داخلش آخر کار پیاز باشه عالیه  البته با سینه مرغ کم چرب و کم با هویج

2742
نرفتی دکتر؟؟

رفتم دکتر عمومی . گفت معاینه نمیخاد چون درد داری چیزیبدی نیس.آز پرولاکتین داد کگفت روزسومه پریودم باید بدم ک هنوز وقتش نشده . جفتشون درد میکنن شدید. حالمو بدجور گرفته. کم کاری تیروییدم چندساله دارم ک قرص میخورم.

رفتم دکتر عمومی . گفت معاینه نمیخاد چون درد داری چیزیبدی نیس.آز پرولاکتین داد کگفت روزسومه پریودم با ...

من پرو لاکتینم فوق العاده بالا بود دارو داد خداروشکر پریودیام منظم شد ولی شما زیز دست دکتر عمومی نمون برو به متخصص زنان خوبی مراجعه کن

من پرو لاکتینم فوق العاده بالا بود دارو داد خداروشکر پریودیام منظم شد ولی شما زیز دست دکتر عمومی نمو ...

آره آزمایشمو انجام بدم جوابشو میبرم پیش دکتر زنان . شمام درد داشتید؟؟

2740