2733
2734
سلام به دوستان عزیز یه پسر تقریبا 5 ساله دارم مهر 95 سقط داشتم و دو سه روز پیش متوجه بارداری مجددم شدم برای اینکه یه بارداری موفق داشته باشم لطفا اگه خودتون یا اطرافیان تجربه ای دارید بگید چه از نظر تغذیه و چه موارد دیگه کمک کنید که اون تجربه تلخ برام تکرار نشه من شاغل هستم و ساعت کاریم تقریبا هشت ساعت هست پیشاپیش از نظر دوستان سپاسگزارم
خـــــــدایا ... توکل به خودت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان خردادی و سعیده جون ممنون من بارداری اول خیلی راحت بودم دومی هم خواستم راحت باشم که قسمت نشد بیشتر از سه ماه میزبان نی نی باشم برام دعا کنید نمیدونم استرس و حساسیت الانم طبیعیه یا نه
2731
نمیدونم درست باشه یا نه ولی من شنیدم مصرف اسید فولیک قبل و حین بارداری از سقط جلوگیری میکنه
زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
سلام دوستان  گروه پرسش و پاسخ بارداری ت ل گ ر ا م_ همراه با کارشناس مامایی_گروهی پر از تجربه علامت@باید اول ادرس باردارییییی زیر بیاد_5 تا i داره آدرس گروه انگلیسی تایپ کنید باردارییییی  ولی 5 تاi بزارید
دقیقا مثل من.منم مهر 95،سقط کردم و ابانش باردار شدم دوباره و حالا تقریبا دیگه شش ماهم داره تموم میشه.به نظرم پیش یه دکتر خوب و کاملا با دقت برو تا با دارو و تحت نظر بودن کمکت کنه
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2740
ستایش جان شاید مصلحتی بوده که بارداری قبلت اینجور شده الانم طبیعی استرس داشته باشی اما خودت و بچه اتو بسپار به خدا وخودتو زیاد خسته نکن دکترم اوایل بارداریم بهم میگفت زیاد از گوشی استفاده نکن واقعا نمیدونم این قضیه چه قدر پایه علمی داره اما میخوای شماام مراعات کن
مامان خرداری انشاالله شما هم بسلامتی زایمان کنی و مدت باقیمانده با آرامش طی بشه منم گوشی رو تقریبا کامل کنار گذاشتم بجای گوشی هم کتاب میخونم مث قبلتر ها که عالیه
جیگر و اب هویج،کنجد و ارده سیادونه،انواع دم کرده ها...اصلا نخور تا اونجا که من میدونم. من خودم نسکافه هم نمیخورم.اوایل دو بار خوردم لک بینی پیدا کردم
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2706