2737
2734

میدونم یه نوع مریضیه و دست خودش نیست ولی من دیگه دارم از دستش سکته میکنم. از هر چیزی که دوس داشته باشه یا خوشش بیاد چند تا می‌خره.  مثلا یه مدت گیر داده بود به عطر و ادکلن خریدن الان اینقدر خریده که میتونیم باهاشون مغازه ادکلن فروشی بزنیم یه مدت به کتاب. همشونم یواشکی میخریده. فقط کتاب می‌خره یبار کتابخونه نمیخوره نمیدونم دیگه کتابارو کجا جابدم. یا مثلا هندزفری و هدفون، فلش از هر کدوم ۵۰ تا داریم. مثلا اسباب بازی برای بچه .بچه هم سواستفاده میکنه هر چی میگه می‌خره. هر روز دعوا داریم خسته شدم. اینقد داد زدم هر روز سر گیجه و حالت تهوع میگیریم میترسم آخر سکته کنم.لپتاب داشتیم رفته تو قرض افتاده لپتاپ خریده و همش تو فکر یه گوشی دیگه بخره. 

😐عزیزم شل بگیر اینطوری فقط خودتو اذیت میکنی هم همسرتو

چیکارش داری

ارزش داره خداییش اوقاتتون رو سر این چیزا تلخ کنید؟؟

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ای بابا .این مردا همشون یه اخلاقایی دارن که آدم و دیوونه میکنه .ولی باز خوبه شوهرت خودش تو کار خودشه .شوهر من که جدیدا زر زرو و غرغرو شده الان سه روزه باهاش قهرم ازینکه حرف نمیزنه خوشحاااالم بخدا 

😐عزیزم شل بگیر اینطوری فقط خودتو اذیت میکنی هم همسرتو چیکارش داری ارزش داره خداییش اوقاتتون رو سر ...

اتفاقاً خیلی مهمه 

شما از دور دارید می‌شنوید فقط 

زندگی کردن با این شرایط واقعاً سخته 

چ اخلاق افراطی و جالبی🤯😂ولی خیلی مضره خب اسرافه گناهه یجور. 

الان مثلا اون کتابا و اون فلشا دیگه بلااستفاده میفتن یه کنار یعنی؟

خب بفروششون تو دیوار ای بابا چی بگم😥خیلی سخته فروختنشونم حتی

2740
😐عزیزم شل بگیر اینطوری فقط خودتو اذیت میکنی هم همسرتو چیکارش داری ارزش داره خداییش اوقاتتون رو سر ...

عزیزم نفست اژ جای گرم بلند میشه یا میلیاردری احیانا😂😘

۵۰ تا فلش شوخیه؟ خب این اسرافه باید طرز تفکرشو عوض کنه عزیزم 

با پول همونا میشه کلی پس انداز کرد

خب عزیزم اصلا از هیچکدوم استفاده هم نمیکنه فقط می‌خره آکبند میذاره کنار. مثلا برای ماهواره میخواد بذاره میخاد دو تا بشقاب با پنج تا ال ان بی بخره همه شبکه هارو داشته باشه میدونمم اصلا یبار در روزم نگاه نمیکنه یه شبکه. بهش میگم اون همه ال ان بی، برای ما ضرر داره امواج. به کی میگی اصلا نمی‌فهمه.میگه کی گفته ضرر داره

ببرینش تراپی این اخلاق نیست اختلاله  وسایلی هم که می‌خرن بزارین برای فروش

آره اختلاله. جوونتر بود فقط سی دی و نوار کاست میخریده مامانش دیگه از دستش کلافه شده بود همه رو انداخته تو حیاط آتیش زده بود

همسر منم این اخلاق رو داره البته لولش پایینتر از همسر شماس.ی جور وسواس فکری 

مقطعی مثلا ی مدت گیر داده بود ب فندک هروقت میرف بیرون فندک میخرید 

حالا سیگاری هم نیسا.

ی مدت ب سیم و لامپ و وسایل روشنایی و...

همسر من ک ی مدت قرص خورد بهتر شد افسردگی داشت

خدایا خودت هوامونو داشته باش🌱❤️
2706