2737
2739

سلام من سه ماه دیگه عروسیمه و تاریخ زدیم و همه هم میدونن 

بعد چون الان پول تو دستمون بود و ترسیدیم خرج شه رفتیم از الان طلای عروسیمون رو گرفتیم و من آوردم خونه خودمون و به همسرم گفتم یه روز قبل از عروسی میارم خونتون میدم دست مامانت یا خواهرت که روز عروسی بیارن و همسرم گفت باشه چون طرف ما رسم هست که عروسیامون جدا برگزار میشه ینی عروس جدا میگیره داماد جدا.

همون شب همسرم گفت به مادرم گفتم طلا گرفتیم گفته عکسش بده ببینم منم عکسشو فرستادم و گفتم دیگه نشون هیچ کی نده. گفت نشون خواهرم بدم گفتم عیب نداره بده. 

بعد امروز صبح همسرم زنگ زده و میگه خواهرم گفته به سحر بگو طلاها رو فردا بیاره ببینم و باید پیش ما باشه رسم هست که پیش ما باشه شب عروسی براش می بریم. 

منم خیلیی عصبی شدم و گفتم هرگز این کارو نمیکنم چون طلای منه جاش هم پیش منه ما این رسم رو نداریم 

ولی همسرم گفت بزار با خواهرم صحبت کنم باشه ولی فردا طلاها رو بیار تا ببینه خاهرم و مادرم. 

منم گفتم برو باهاشون حرف بزن بگو اگه برای دیدن باشه میارم و برمیگردونم میزارم تو گاو صندوق خونه ی خودمون. نمیخام طلام پیش کسی دیگه باشه 

درضمن خواهر شوهرم مرکز استان زندگی میکنه و چندین ساعت با ما فاصله داره من چرا باید طلامو بدم دست اون ببره یه جایی که دستم بهش نرسه. 

هزار تا اتفاق ممکنه تو این سه ماه بیوفته اصلا.. گوشت رو بدم دست گربه تا ببره. 

شما جای من باشین چیکار میکنین؟ 

بله رسم همینه

برای ما هم دست خانواده همسرم بود

اینا چیزایی نیست که بخاطرش دلخوری پیش بیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

دوستان من این رسم رو نداریم نمیدونم اینو از کجاش درآورده از هر کی میپرسم تعجب میکنه 

و اینکه به همسرم گفتم اگه قول میدی میارم، نه اینکه اونجا بیام پشتمو خالی کنی 

100 میلیون طلا گرفتم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله رسم همینه برای ما هم دست خانواده همسرم بود اینا چیزایی نیست که بخاطرش دلخوری پیش بیاد

عزیزم رسم هم باشه نه سه ماه قبل 

همه یه هفته قبل عروسی میرن طلا میگیرن حالا ما سه ماه قبل گرفتیم چرا باید بدم دست خواهرشوهرم برداره ببره خونش 

من بهشون اعتماد ندارم 

2740

به نظرم حق با اوناست

طلا ها با بول شوهرت خریدی یا خودتم بول دادی بابتش؟

در حضور مادر بدرت تحویل شوهرت بده ...بگو به خودت تحویل دادم از خودتم تحویل میگیرم

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
عزیزم رسم هم باشه نه سه ماه قبل  همه یه هفته قبل عروسی میرن طلا میگیرن حالا ما سه ماه قبل گرفت ...

برای من که ۶ ماه قبل بود

قبل از اتلیه همسرم اورد که انداختمو...

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706