2737
2734
عنوان

طلاق از طرف مرد

937 بازدید | 70 پست

ببخشید خواستم بدونم کسی اگه تازگیا درجریان طلاق از سمت مرد بودین و اینک مرد دلیل موجهی نداره و زن راضی به جدایی نیست و مرد چیزی از خودش نداشته باشه مهریه رو چجوری براش تعیین میکنن یعنی اعسار ازش قبول میکنن یا نه میخوام بدونم امکانش هست بگن همشو بده یا پیش قسط رو سنگین بزارن که نتونه بده و منصرف بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مردی که بی دلیل بخاد طلاق بده با اینکه حق طلاق با مرده ولی پدرشون در میارن علاوه بر مهریه باید حق تصنیف و دارایی هم بده 

من پیش قاضی رفتم گفت الکیه که مردی بی دلیل طلاق بده پس باید تاوان سنگینی بده

مرد برای طلاق دادن  نیاز به دلیل موجه یا غیر موجه نداره 

مهریه را باید پرداخت کنه ولی اگر نداشته باشه براش قسط بندی میکنن و  باز اگر بگه ندارم براش اعسار میزنن 

...
نه..طلاق حق مرده،دلیلم نمیخاد..خیالت راحت مهریه رم قسط بندی میکنن به سالی یک سکه..مثل آب خوردن..همه ...

چیزی به نفع کسی نیس

ازدواج بر اساس خواستنه، وقتی نخاد ادامه زندگی ممکن نیس.

وقتی هم چیزی نداشته باشه قانون چکار میتونه بکنه

از ماست که بر ماست
2740
مردی که بی دلیل بخاد طلاق بده با اینکه حق طلاق با مرده ولی پدرشون در میارن علاوه بر مهریه باید حق تص ...

مطمئنین؟؟ایشالله 

خوشی زده زیر دلش سر یه بهونه میگه دیگه نمیخوامت الان ۴ماه شده ولی درخواستی نداده هنوز. 

نفقه هم هست و باید قسطی بده و تا زمانی که خانم انصراف نده اون باید قسط بده

انصراف چیه ؟یعنی بگه دیگه نمیخوام.

من اصلا راضی به جدایی نیستم حتی اگه هزار سال بلاتکلیف بمونم میتونه قسطی کنه و جدا بشه و بعد طلاق قسط ها رو بده چون من اون پوله برام مهم نیست فقط میخوام جدا نشیم

مطمئنین؟؟ایشالله  خوشی زده زیر دلش سر یه بهونه میگه دیگه نمیخوامت الان ۴ماه شده ولی درخواستی ن ...

اره عزیزم ببین خودشم می‌دونه که اگه بخاد خودش طلاق بده باید چه تاوان سنگینی بده تو رو بلاتکلیف گذاشته تا تو بری درخواست طلاق بدی که همه به نفعش بشه 

دقیقا در شرایط تو هستم عین خودت شوهرم یک ماهه رفتارهایی داره که میخاد طلاق بده به همه ام گفته ولی نمیره چرا!!!

چون می‌دونه به خاک سیاه میشینه 

مردی که خودش بخاد طلاق بده باید تاوان سنگینی بده

2706