2737
2734

رورتی زوج به نی نی یار بگو

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

@niniyar_1    

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

🟥🟨🟥 اگر تاپیکتون پستی نداشته باشه یا فقط خودتون داخلش پست گذاشتین سه نقطه زیرش رو بزنین خودتون می تونین حذف کنین.

🌸🌸🌸بقیه تاپیک ها🌸🌸🌸

اول لینک تاپیکتون رو کپی کنین بعد خصوصی برای niniyar_1 بفرستین:

🟢🔴🟠 ۳ تا راه حل برای کپی نشانی لینک تاپیک:

1️⃣ برید داخل تاپیکی که می خواهید حذف بشه اون بالای صفحه که آدرس رو نوشته بزنین آن جا بعد علامت کپی رو بزنین.

یا

2️⃣ بزنین روی عکستون ⬅️ نی نی سایت من ⬅️ پست جدید در تاپیک هایی که ایجاد کردم ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند

https://www.ninisite.com/profile/forum/CreatedTopics

یا

3️⃣ بزنین روی عکستون ⬅️ نی نی سایت من ⬅️ بزنین روی سه تا خط موازی بالا سمت راست ⬅️  کادر قرمز بالای صفحه 🔴پروفایل من🔴 ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند

یا

(مثلا جایی پست گذاشتین هم می تونین بزنین رو پروفایلتون ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند )

🟥🟥🟥 بعد از کپی لینک:

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

برای حذف تاپیک باید:

🟢 خصوصی لینک تاپیکتون رو برای niniyar_1 روزهای زوج اگر تعطیل نباشه بین ساعت های ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۵ بفرستین.   

@niniyar_1                    

🟦🟦🟦 بدون درخواست دوستی می تونین پیام بفرستین.

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2728

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

تاپیک هایی که در مورد سایت سوال دارین:

دسته بندی ⬅️ متفرقه

تالار ⬅️ راهنمای فعالیت در نی نی سایت

باعث میشه تاپیکتون بهتر دیده بشه و هم جواب داده بشه.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
باید برم تو اون تایپیکی که میخام حذف بشه؟

برو تو تاپیک نی نی یار ببین

خودش گفته

2740
ممنونم

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

نی نی یارا نیستن انگار گفتم پستی که گذاشتمو پاک کن اصلا ندیده🫥قبلا سریع پاک میکردن بزارین به عهده خ ...

اره بابا نه میشه اسم کاربریو حذف کرد نه تایپیک...چرا اینجوریه واقعا؟

اره بابا نه میشه اسم کاربریو حذف کرد نه تایپیک...چرا اینجوریه واقعا؟

نمیدونم چرا اینجوری میکنن ..هیچ کاری نمیشه کرد .قبلا  بهتر بود..تاپیک زدنم نمیشه بزنی نمیتونی وایسی نظر بپرسی باید اینقدر باید صبر کنی  تا پاک کنن ..من که تاپیکامو قفل میکنم ..ولی پست رو اعصابمه.

سلام گلم شما درد زبانتون برای چی بود منم الان همین درد و دارم نگرانم و به کدوم دکتر مراجعه کنم

سلام.کلا یادم رفته درد میکرد یا نه.ولی کلی برآمدگی های کوچیک داشت.شایدم حساس شده بودم رفتم پزشک عمومی گفت هیچی نیست طبیعیه

2706