2733
2739
عنوان

سلام رانندگی باسرعت بالا

239 بازدید | 37 پست

سلام من انرژیم خیلی زیاده یعنی تاخودمو به کشتن ندم ول کن نیستم شایدبراتون عجیب باشه ی دختر چقد میتونه باسرعت رانندگی کنه ولی اینطور بگم ک توجاده با ۱۲۰ ۱۳۰ میرم هی جریمه میشم اصلا دلم میخواد پرواز کنم 😂۴ساله رانندگی میکنم توشهرخودمم اینطوره هی سبقت میگیرم باسرعت بالا افتخار نیست یه چیزی بگید اروم بشم اینطورنکنم حتی سرزنش حتی فحش هرچی فقط ب خودم بیام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

تو رو خدا نکن

دیشب سر همین مسئله دلم میخواست کله یکی رو بکنم

طرف چند بار تصادف کرده اونم تا کما بعدشم دوباره تصادف کرده اونم وحشتناک برای منم با آب و تاب تعریف میکرد نکبت

من جای مادرش بودم نمیذاشتم هرگز رانندگی کنه

اینو بدون

تو خونه آدمایی هستن که منتظرتونن رانندگی با سرعت بالا فقط منجر به تصادف میشه

البته دور از جونت الهی همیشه بلا ازت دور باشه ولی نکن

🙂❤️
چیکارکنیم 

من احساس میکنم رانندگی با سرعت پایین خطرناکه .و فوییاشو دارم .چند بار امتحان کردم گه مثل شوهرم آروم رانندگی کنم با ۸۰ تا .اما استرس مثل خوره میوفته به جونم کا الانه که اتفاقی بیوفته...اینجاش جالبه که اگه بغل دست شوهرم بشینم با ۱۰۰ رفتنش زهر ترک میشم 😐😐

خدایا بچه هامو برام نگه دار
تو رو خدا نکن دیشب سر همین مسئله دلم میخواست کله یکی رو بکنم طرف چند بار تصادف کرده اونم تا کما بع ...

مادرم نمیزاره تنها میرم که بتونم باسرعت برم خواستم نظراتو بخونم ک نکنم 

من احساس میکنم رانندگی با سرعت پایین خطرناکه .و فوییاشو دارم .چند بار امتحان کردم گه مثل شوهرم آروم ...

😂😂چون میدونی خودت کنترل میکنی ولی ب اون شک داری 

من احساس میکنم رانندگی با سرعت پایین خطرناکه .و فوییاشو دارم .چند بار امتحان کردم گه مثل شوهرم آروم ...

تو چقد منی بخدا یه روز تصمیم گرفتم مث ادم اروم برم اگه بدونی همون روز چقد اتفاق افتاد برام😐

میشه برای بهم رسیدنمون یه صلوات مهمونم کنین😢لطفا با دلای پاکتون برای باهم بودنمون دعا کنین...من به قدرت و بزرگی خدا ایمان دارم میدونم که میشه❤
2706