2737
2734

سه روز پیش رفتم داروخونه به یکی از فروشنده ها گفتم پوستم دهیدراته و خشکه و کم آب یه آبرسان خارجی خوب میخام پوستم از خشکی در بیاد کلی هم تاکید کردم لایه بردار و جوانساز نباشه چون اگه باشه پوستم بدتر خشک میشه آبرسان کامپودرما بهم داد گفت این برات خوبه دوباره تاکید کردم لایه بردار نباشه گفت ببر خیالت راحت حالا این سه روز که زدم ازش عن زده به پوستم صد پله خشک تر شده اون خطوط ریز تو صورتم بیشتر شده وقتی میزنم ازش پوستم میسوزه کامل مشخصه لایه بردار داره حالا میخام برم بهش بگم این چیه به من دادی ۴۵۰ تومن پولش شد واقعا نمیتونم استفادش کنم به نظرتون ببرمش چی میگه قبول میکنه یا زیر بار نمیره 

کاربری سوم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
برو حتما حداقل حرفتو بزن

خب یعنی نباید جوابگو باشه چرا وقتی اطلاعات نداره نسخه میپیچه شوهرم میگه اون فقط فروشنده میخاسته محصولشو بندازه هیچوقت قبول نمیکنه ولی واقعا اینطوری درست نیست کم پولی هم ندادم پوستمم خراب کرده 

کاربری سوم  
اصلا زیر بار نمیره ولی تو ببر ای خدارو چ دیدی

اخه خودش با اطمینان اینو به من معرفی کرده چطور میتونه زیر بار نره گرون ترین آبرسانش هم به من داد 

نوشته هاشم همه خارجیه اومدم گوگل سرچ کردم اصلا ننوشته برای پوست دهیدراته نوشته پوست چرب و جوشداو از بین برنده چروک سطحی اون سوزش پوستم کاملن مشخصه لایه برداره و ضد چروک 

کاربری سوم  
خب یعنی نباید جوابگو باشه چرا وقتی اطلاعات نداره نسخه میپیچه شوهرم میگه اون فقط فروشنده میخاسته محصو ...

منم یکبار دارو اگزما گرفتم بدتر شد.لهش رفتم گفتم 

همه چی خوب میشه تلاش کن 
2740
اخه خودش با اطمینان اینو به من معرفی کرده چطور میتونه زیر بار نره گرون ترین آبرسانش هم به من داد&nbs ...

ببر بهش بگو . متاسفانه اینجا ایرانه و قروشنده انگار طلب ارث باباشو از ادم داره

هيچوقت از اين مشاوراي پوست مشاوره نگير خودت سرچ كن توي نت و معرفي هاي بلاگرا و رضايتشونو و ديجي كالا رو ببين و انتخاب كن 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

عزیزم محصول ایرانی خیلی خوبم داریم 

وقتی میری تاکید میکنی حتما خارجی میخوای اونم گرونتربن چیزی داره بهت میده و براش مهم نیست چون دنبال سود هست 

همون لحظه سودش رو کرده حتی اگر تو دوباره اونجا خرید نکنی 

برو بهش بگو از حقت دفاع کن  ولی فکر نکنم قبول کنن

یه دختر شاد و موفق 🤩🌱        
خب یعنی نباید جوابگو باشه چرا وقتی اطلاعات نداره نسخه میپیچه شوهرم میگه اون فقط فروشنده میخاسته محصو ...

اره فقط فروشندن و بازاریابی محصولاتی که قرار داد بستن و خریدن میکنن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706